logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Opinie o firmie AUTOZABYTEK

Opinie o firmie AUTOZABYTEK

Witam
Na wstępie mówię od razu że to nie żadna reklama firmy:))Otóż chciałbym Was zapytać o czy ktoś miał styczność (lub cokolwiek słyszał ) z firmą AUTOZABYTEK z miejscowości Gromadka koło Legnicy:)
Będę wdzięczny za wszystkie opinie:)
Pozdrawiam
Andrzej

andreoz / 2010-06-01 00:37:49 /


Jesli sa to ludzie wystawiajacy aukcje na allegro z antykwariatem opatrzone haslami typu "sprzedam autozabytek ........... prezentowany autozabytek jest w doskonalym stanie" itp. i maja tego typu pojazdy , to sa to panowie funkcjonujacy na zasadzie posrednictwa w obrocie pojazdami. Oferowali chyba jeszcze naprawy i mieli taka smieszna strone internetowa z opisem kazdego obecnie dealowanego auta.Akcja typu "z pasja w motoryzacje-kupie-sprzedam-naprawie" Ceny mieli bardzo bardzo rynkowe , za to kazde auto mialo dolepiony niesamowity opis o tym jakie jest cudowne.

Classmobile / 2010-06-01 01:53:13 /


Hmm Classmobile, chyba sam handlujesz starociami bo widzę, że bezpodstawnie wyrażasz opinie, które mają zerową wartość merytoryczną. Twoje argumenty obarczone hasłami typu "jeżeli", "prawdopodobnie" i "chyba", możesz sobie wyrażać w domu, a nie między ludzi...no ale widzę najprawdopodobniej konflikt interesów, bo z tego co widzę też sprzedajesz starocie?! Nie ładnie. Proponuję byś nie wypowiadał się o kimkolwiek nie mając zerowego pojęcia (bo z Twojej wypowiedzi widzę, że takowego nie masz za grosz i piszesz co Ci się wydaje - rozumiem, konflikt interesów).

Akurat miałem przyjemność być klientem Autozabytku i jestem bardzo zadowolony z przebiegu całej transakcji. Są dobrze poinformowani, kulturalni i to, co mnie urzekło - skorzy do pomocy (po 2 mcach otrzymałem ZA DARMO brakującą prądnicę). Poza tym dostałem poradnik do rejestracji + druki co zaoszczędziło mi zapewne sporo nerwów i czasu w naszych kochanych urzędach. A akurat wiem, co mówię, bo rejestrowałem samochód "na żółte tablice".
Ogólnie polecam, ceny też można negocjować.
Ale starczy tych pochwał, to nowa firma i dobrze, że takie powstają i na takim poziomie w PL, bo rynek jest cały czas, jakby nie patrzeć... słaby.

Pozdrawiam,
Robert/Warszawa

Robert66 / 2010-09-19 20:18:42 /


Złote usta za tą wypowiedź ....


"Proponuję byś nie wypowiadał się o kimkolwiek nie mając zerowego pojęcia"

To jak to w końcu jest ;-p

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-19 20:44:51 /


Jak widzisz sam na swoim przykladzie moja wypowiedz jest prawdziwa bo: 1: kupiles od nich auto 2: nie wiem ile kosztowalo, ale nie chwaliles sie szalona promocja 3: nie wspomnialem nic o tym ze to chamy i ignoranci 4: Obracam podobnym do nich zlomem, ale nie konkurujemy z racji miejsca zamieszkania na zadnym polu, chyba ze graja w farme na fejsbuku to w perspektywie mozemy miec kose, bo mam sobie zalozyc profil. 5:Biorac pod uwage ze z wiekszoscia aut zabytkowych z netu jestem na biezaco to wiem kto i co sprzedaje a majac internet porownuje czasem ceny i na tej podstawie formuje krzywdzace sady, ze cos jest drogie/tanie/rynkowe . I Widze tez iz dobrze rozszyfrowales moj anagram zawarty w poprzednim poscie - " na pewno nie wysla nikomu za darmo brakujacej padnicy" i tym mogles poczuc sie urazony za co w zaistnialej sytuacji przepraszam. Powodzenia i ladowania na poziomie 14v.

Classmobile / 2010-09-20 12:15:09 /


Nie poczułem się urażony, jedynie nie widziałem potrzeby pisania postów, które opierają się na domysłach, a nie konkretach.
Jaki samochód/za ile/w jakim stanie - nie musisz tego wiedzieć. Najważniejsze jest, że jestem zadowolony z towaru, transakcji i poziomu obsługi - przecież o to chodzi.

PS.
Postaw się w identycznej sytuacji. Pomyśl sobie, że oczerniam Ciebie i Twoje usługi nie mając najmniejszego pojęcia kim jesteś i jak się z Tobą współpracuje. To tak jak powiedzieć że kalmary są niedobre, nie próbując ich wcześniej...tak postępują najczęściej ludzie, bądź co bądź, ograniczeni.

Proponuję polubownie zakończyć wątek, bo z doświadczenia wiem, że taka jałowa dyskusja do niczego nie prowadzi.
Proponuję by następny post wygłosił ktoś, kto miał z nimi także do czynienia.
Pozdrawiam Cię, Classmobile. Pogody ducha!
Robert

Robert66 / 2010-09-20 17:43:28 /


Nie chwyciles sensu wlasnej wypowiedzi. Jedyna osoba ktora kogokolwiek oczernia w tym watku to uwaganiespodzianka ty. Nie wiem co tak naprawde masz wspolnego z ta firma i mam to w nosie, ale podtrzymuje wszystko co do slowa z pierwszego postu. I teraz uwaga bo bedzie to dla ulatwienia po kawalku:

1:"Jesli sa to ludzie wystawiajacy aukcje na allegro z antykwariatem opatrzone haslami typu "sprzedam autozabytek........... prezentowany autozabytek jest w doskonalym stanie" itp. i maja tego typu pojazdy" - Jak juz ustaliles sam piszac tu to oni

2:" , to sa to panowie funkcjonujacy na zasadzie posrednictwa w obrocie pojazdami". -Jak sam zauwazyles kupiles od nich auto

3:"Oferowali chyba jeszcze naprawy i mieli taka smieszna strone internetowa z opisem kazdego obecnie dealowanego auta." - Poswiecilem sie i sprawdzilem dzis ich oferte i wszystko funkcjonuje w najlepsze

4:"Akcja typu "z pasja w motoryzacje-kupie-sprzedam-naprawie"" - Tu sie chyba wszystko tez zgadza

5:"Ceny mieli bardzo bardzo rynkowe , za to kazde auto mialo dolepiony niesamowity opis o tym jakie jest cudowne." - A to juz moja wydaje mi sie trafna ocena , ktorej tez nie zanegowales


PODSUMOWUJAC: Nie wiem o co ci chodzi, ale proponuje powalczyc o honor autozabytka na jakims innym forum.

Classmobile / 2010-09-20 18:45:34 /


******* a walsnie, jesli wypalisz sie na tym polu sprobuj podzialac we frakcji ludzi starajacych sie o intronizacje Jezusa Chrystusa na krola Polski.

Classmobile / 2010-09-20 18:54:12 /


o ku*wa jestem ograniczony :( bo nie jem kalmarów!!! ja pierdziele!!! jak z tym żyć??!!! pomóżcie!!!!!!

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-20 20:09:51 /


Ale Mishq .... nie musisz wcale jadać kalmarów, jeśli ich smak Ci nieodpowiada. Nawet nie musisz ich jeść, jeśli nigdy ich nie jadłeś, lub też jadłeś tak dawno, że nie pamiętasz ich smaku :) Natomiast fakt ten może ograniczyć wiarygodność Twojej oceny kalmarów w roli posiłku.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-20 22:59:52 /


Bez komentarza.

Robert66 / 2010-09-21 00:40:11 /


Z ciekawości aż wklepałem motozabytek w google. I pisanie o pasjii przy sprzedawania auta z silnikiem "nie na chodzie ale się kręci" za dość wysoką kwotę trąci raczej chęcią zarobku a nie pasją. Ciekawi mnie jakość ich napraw i odbudowy, może Pan Robert by się wypowiedział? Jakie auto, za jaką kwotę, zakres napraw, stan wyjściowy...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-21 08:03:20 /


może zdjęcia.
robert - nie dla zjechania kogoś, tylko by albo potwierdzić tu wyrażane opinie bądź nim zaprzeczyć

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-21 18:17:12 /


Panowie, przejrzyjcie poziom postów powyżej. Zamieszczę markę, zdjęcia, opiszę transakcję... przecież tylko na to czekają. Zostałem zaatakowany przez forumową bandę, pewnie Panowie dobrze się znacie z jakiś zlotów i jeden przez drugiego się wyrywa do rozróby. Za stary jestem na takie bzdury.
Z mojej strony temat do zamknięcia. Wyszedłem na idiotę, który broni jakiejś obcej firmy. Co mnie to obchodzi... gadajcie sobie co chcecie. Kupiłem od nich auto i jestem zadowolony i żaden z Was tego nie zmieni. Nie mam nic więcej do dodania.
Dziękuję i do widzenia.

Robert66 / 2010-09-21 20:26:56 /


Chrzanisz jakbyś tam conajmniej pracował i po cichu firmę reklamował --- ale może rzeczywiście kupiłes i jesteś zadowolony. Jeśli tak to fajnie .... Ja znam parę przypadków zadowolonych klientów wobec osób powszechnie znanych i prowadzących warsztaty czy sprzedaż części którzy później byli znani wyłącznie z mniejszych i większych oszustw . Niestety.... No i parę solidnych firm

Reszta teorii spisku nie trzyma się całości

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-21 21:16:38 /


Forumowa banda znajaca sie ze zlotow, zadymiarze co czekaja na zdjecie auta aby potajemnie noca pobrac z niego darmowa pradnice i teletubisie mowia pa pa.Na deser zdjecie z ostatniej naszej wspolnej akcji: Tez starszy pan, oraz jego woz. Pan sie tu na forum wczesniej chwalil otrzymana gratis w tesco choinka zapachowa.

Classmobile / 2010-09-22 02:05:21 /


Class... Dlaczego ujawniasz archiwalne materiały?!? Teraz się poznają i już nikt, ale to nikt nie zechce podzielić się z nami swoją opinią na temat czegokolwiek! Uznają nas za degeneratów i nie poznamy w ten sposób wielu interesujących osób, ich aut i historii :)

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-22 07:57:08 /


Poplakalem się ze śmiechu...

Jakbym czytał dyskusję pod swoim samochodem =]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-22 10:26:31 /


Witam
Powracając do mojego pytania z pierwszego postu to raczej bym się skłaniał do poparcia Roberta, kupiłem od nich auto i jestem raczej zadowolony, nie chcę jakoś specjalnie robić im reklamy ale uważam że są w porządku. Pewnie że trafiają się rzeczy które wychodzą dopiero po pewnym czasie ale tak jest z każdym samochodem zakupionym obojętnie od kogo. Troszkę się spóźniłem na tą dyskusję ale to dlatego że teraz rzadziej zaglądam na capri.pl na rzecz realizowania własnego projektu (patrz niżej)
Jednak Capri gdzieś tak w sercu ciągle siedzi:))
Pozdro
www.fiatspider.ugu.pl

andreoz / 2010-11-20 19:58:08 /


Ale poparcia Roberta w czym? W pisaniu bzdur i w mieszaniu kijem w beczce? :D

Spytałeś w pierwszym poście, co sądzimy o tej firmie.
Class Ci odpisał, że coś tam kiedyś o nich słyszał, że faktycznie istnieją i handlują starymi furami.
Robert sie na to obruszył, że nie zgadza się na oczernianie etc.

A ja się pytam - ale o co kaman?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-11-21 12:25:25 /


Spinaczowi o nicku Robert66 zycze wiecej dystanu do siebie :)

mefcios Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-11-21 12:56:17 /