logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Noname Club Trojmiasto - inauguracja

Noname Club Trojmiasto - inauguracja

W ten piatek - 11.06.2004 tradycyjnie na pasie startowym na Zapsie odbedzie sie inauguracja Noname Clubu (nie ja ta nazwe wymyslilem!). Bedzie to impreza "na licencji" Midnight Crusin z poludnia kraju. Organizujemy to wspolnie z klubem Opla Manty, powinna byc tez Ascona, VW Buli i inne klimatyczne autka.

Jest to spotkanie przedwstepne, tak zeby sie umowic na zywo na jakies pierwsze Midnight Crusin', poza tym idea klubu bedzie zrzeszanie milosnikow wszystkich pojazdow z lat 70-80. Zapowiada sie fajnie.

Godzina jeszcze bedzie ustalona i podana tutaj!

PS. Jak znacie wlascicieli roznych fajnych wynalazkow: Wolgi, Syrenki, Ople, Warszawy, VW i innych to im powtorzcie !

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 15:43:51 /


Wymikufelos zostaniesz postawionos przed rados 3M os ktora zdecydujos co z Tobą zrobios toż to zdradoś :)


P.S A tak na marginesie fajny pomysł:) Row(nie przez V)ery też mogą?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 15:47:24 /


Byleby to byl stary rower, np. klimatyczne salto, albo wigry III.

OK, ustalone - godzina 20:00

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 16:52:56 /


Witam!!!

Pozazdroscic :)

Warszawa jak zwykle w dup...
Ostatnimi czasy sam po nocach zwiedzam mosty, swoja droga zajefajnie oswietlone :)

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 21:49:28 /


Przeprowadz sie do 3M :) Chętnie powiększymy grono (sorry ze za wszystkich mówie ale chbya sie zgadzacie :) )a i ty chbya bedziesz zadowolony :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 21:52:41 /


to sie musimy bombi na tych mostach mijac ja dosc często robie wow (wolny objazd warszawy) nie dla szpany ale po dwoch dniach w pracy nie chce mi sie nawet 40 przekraczac.. jeżdze i jeżdze bo do domu trafic niemoge.....
pozdro i sory ze sie wcinam.....

grabasz / 2004-06-08 22:14:31 /


Witam!!!

3Miasto tja, mam tam sporo rodzinki, rozpatrze, rozpatrze :)
Dzieki za zaproszenie :)
............

A my Grabarzu, musimy sie zgrac :)
Ostatnio "lawirowalem" z (rownie znudzonymi kierowcami) czarnej betki ;))) i Trabancika.
Bylismy chyba wszedzie, Goclaw, Wola, Centrum, Mokotow, Praga, ponad 5h jazdy, z przerwami rzeczjasna :)

Napisze do Ciebie jak bede ruszal, prawdopodobnie z czw-piatek lub piat-sobote.
Jako ze juz mam ustalone miejsce startu, proponuje BestMall na Sadybie :)

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 07:41:47 /


ja dostalem sesemesa od jednego szczesliwego posiadacza Manty ktoory mnie zaczepil kiedys gdzis podczas naprawy:) mojej capryski ze jest to spotkanie tyle ze on pisal ze to spot Mant i serdecznie zapraszaja..itd itd.. no ale mysle ze wpadne zgarniajac SKUNA po drodze:) bo ten jego nowy.......jeszcze nie gotowy:)))))))))))

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 18:06:51 /


:D O jak miło :) zgarną mnie do granatowego samochodu :) Michoo tylko ubierz policyjna czapke i weź lizaka :) A co do zlotu to bardzo chetnie :) muzyczka i fajne furki :) i crusing po mieście mniam :) A co do nowego jeszcze nie gotowego :) to ciiiiiiiiiiiii :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 18:23:37 /


ciiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 18:52:11 /


przypominam ze dzis sie spotykamy na pasie startowym pkt 20:00

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-11 10:34:56 /


"Troche" sie nam rozpadalo co ? Ale nic, ja bede, ew. posiedzimy w autach :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-11 18:05:53 /


No to sie rozegralo mile spotkanie. Rafal nas zachwycil/wkurzyl nowym nabytkiem. Niektorzy (ja) bardzo mu zazdroszcza, co podobno nie ladnie, ale co tam :)
Wrzuce fotki jak sie aparat naladuje.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-12 00:08:44 /


Wydmikufel prosze nie wrzucaj jeszcze fotek na ktorych jest moja fura i nie mów co to jest!!!!! Podobnie Olek!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-12 11:15:22 /