logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Tempomat w Granadzie ktokolwiek widział (najlepiej zdjęcia)

Tempomat w Granadzie ktokolwiek widział (najlepiej zdjęcia)

Witam wszystkich! Właśnie nosze się z zamiarem zainstalowania takiego akcesorium marki VDO tempomacik jest z epoki żeby nie było.... No i rodzi się pytanie ... gdzie była montowana konsolka we wnętrzu auta?? Ktoś widział coś takiego zainstalowanego?? Może jakieś fotki z folderu najlepiej??

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-20 16:08:55 /


Coś mi się kojarzy że Mysza miał zamiar to kiedyś w granadzie montować, podpytaj jego, o nawet znalazłem to http://www.capri.pl/car/3879

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-20 18:55:53 /


Ten ktory ja chcialem montowac byl DELCO, a Ludwik pewnie chce dedykowany i montowany do granady w tamtych latach VDO. Ciezko powiedziec jak to bylo montowane. Poprostu tak, jak dany mechanior w danym ASO to zamontowal. Cos jak automatyczny wlacznik swiatel czy autoalarm teraz...

Mysza liil (EM) / 2010-07-21 15:33:52 /


kolega Raul ma w kombi...

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-21 15:58:41 /


W profilu ma zdjęcia tylko rdzę;) nic ze środka. Jest tak jak Mysza pisze mam zupełnie inny tempomacik;) Plan w sumie jest taki, ze będzie to po prawej stronie kierownicy nad nogą. Tam to było zamocowane u poprzedniego właściciela tempomatu.

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-21 18:07:21 /


Popcio, mylisz się ;) kolega Raul nie ma tempomatu w swoim kombi, chciał bez tempomatu to i dostał bez tempomatu

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-22 09:29:31 /


tam nigdy nie było tempomatu =]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-22 09:31:07 /


był, sprawdź sobie moją stronę z prezentacją auta, a że Tobie było za drogo i za drogo to zrezygnowałeś z niego

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-22 09:36:11 /