logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Elektryka w Granadzie w wersji saloon

Elektryka w Granadzie w wersji saloon

Witam. Mam wersje saloon - uratowalem ja przed pewna smiercia na złomowisku lub w rowie. Jakies szczyle katowali ją niemiłosiernie na opuszczonym placu. Nawet zamontowali zawór odcinający tylne hamulce. Odkupiłem. Remontuje. To moja czwarta gandzia. Pytanie mam do Was : mam podnośniki elektrycznych szyb i elektryczne lusterka - wszystko z wiązkami kabli. Czy ta wersja saloon ma już poprowadzone kable do szyb i lusterek czy wszystko trzeba zrobić od nowa ???
Dzieki wielkie za pomoc !!!

joystic Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-25 11:17:01 /


Nie było wersji saloon. Oznacza to po prostu sedan. Wersje były: golas, L, GL, GHIA, INJECTION itd.
Jakby co to mam całą GHIA na części i jest w niej kompletna instalacja z elektryką szyb i lusterek.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 13:05:17 /


GL ma już kompletne nakładki na L-kową instalkę. L-ka ma gołą instalkę. Granada ma tak fajnie że wszystko ponad L-kę nakłada się na podstawową instalację. Czyli możesz wpaść do Dreda i zdejmować jedynie to co Ci potrzeba, a nie całą inastalację.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-25 13:35:59 /


czyli wszystko , co mam powinienem po prostu podpiac i juz. oczywiscie , jak te łebki , co ją katowały nie powyrywały czegos. dzieki za pomoc

joystic Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-25 15:31:35 /