logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Fiesta XR2i od Gebelsów

Fiesta XR2i od Gebelsów

Mam plan żeby w niedługiej przyszłości wybrać sie do gebelslandii po fieste XR2i z rocznika około 92-93. Auto takie w "teoretycznie" dobrym stanie można znaleźć w ogłoszeniach za sume od 800 do 2000 ojro. Oczywiście weryfikacji tego stanu można dokonać tylko empirycznie na miejscu i z tond moje pytenie do publiczności - czy ktoś z was spotkał sie w swoim życiorysie z takim potworkiem i może mi troszke podpowiedzieć na co zwrócić uwage przy wyborze tego jeździdełka: co sie często psuje, gdzie zajżeć pod furke bo ma tendencje do podgniwania, co sprawdzić w silniku, zawiasach, jakie przebiegi są uznawane za znośne jeśli chodzi o silnik i zawieszenia,jakie są punkty newralgiczne itp. Dodam że interesuje mnie 1.8v16 ale biore też pod uwage 1.6v16 - (może ktoś wie czy dobrze robie?) :) Ogólenie chętnie wysłucham wszystkich sugestii.
POZDRO

QRA MK1 / 2004-06-14 15:51:55 /


Jakby nieco poza zakresem tematycznym tej strony. Dla autora - regulamin do czytania dla przypomnienia.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-14 16:10:31 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.