logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » garaż » Jak jest z dostępnośćią częsci do Transitów?

Jak jest z dostępnośćią częsci do Transitów?

Witam!

Od zawsze niemal miałem chętkę na Transita Mk1, zgodnie z mottem strony "samochód jaki zawsze sobie obiecywałeś" powoli dojrzewam do myśli, że może czas spełnic marzenie.

Pierwszy problem w poszukaniu odpowiedniego auta zostawiam sobie.

Drugi wydaje mi się jednak poważniejszy. Przejrzałem ofertę Intercarsu dotyczącą Transitów i powiem szczerze, że zbladłem. Oferta składa się z garstki pozycji. A co z resztą? Skąd bierzecie części do swoich Transitów? Uzywki ze szrotów to margines więc jak zaopatrujecie się w niezbędne częsci do swoich aut? Da radę kupić jakieś nówki sztuki? Czy cokolwiek podchodzi z innych modeli? Obawiam się, że brak jakiejś małej duperelki może mocno zniechęcić do posiadania wymarzonego auta.

Częsci blacharskie to już w ogóle chyba kosmos.

Proszę o pobieżne chociaż przedstawienie rynku części zamiennych.

Dzięki!

LiveLetDie / 2010-09-15 11:35:40 /


Skontaktuj sie z tym panem http://www.capri.pl/user/9 , opowie Ci co mozna kupic, a co nie.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-15 11:40:05 /


U mnie dostaniesz wszystkie części a także wykonasz wszystko co chcesz jedyna sprawa to kwestia ceny innych przeszkód nie ma

Witan. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-15 12:34:15 /


kup se autko a reszta sama się ułoży :)

zolty_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-15 12:41:02 /


Ford to taka śmiszna marka, co się sam producent na nią wypina. To temat dla twardzieli, którzy nie tylko po to mają auto aby nim jeździć ;D Jak nie chcesz mieć problemów z częściami do "dziadka" to polecam ofertę starych Volvo do których producent oferuje wszystko.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-15 13:00:01 /


Wszystko (zarówno org jak i pierdyliony zamienników) to jest na pewno do dostania do Mercedesów i chyba BMW. I stąd, będąc przyzwyczajonym do takiego komfortu, pojawiło się moje pytanie. Te marki są niezwykle "bezpieczne" dla młodego posiadacza klasyka.

LiveLetDie / 2010-09-15 13:05:17 /