logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » Problem ze wstecznym

Problem ze wstecznym

Witam mam mały kłopot mój Capri stał całą zimę w garażu i teraz po wyjechaniu nie można wrzucić wstecznego, wszystkie inne biegi wchodzą bez problemu, Tylko wsteczny nie chce wejść. Jest to skrzynia V od forda sierry. Nie wiem co się mogło stać jesienia wszystko było OK. HELP!!!!

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 08:02:35 /


jesli wszystko bylo ok to pojezdzij troche zeby olej wszystko przeplukal i skrzynia sie dobrze rozgrzala, moze sie odblokuje

nie miales przypadkiem wody w skrzyni? w zimie moglo rozwalic :(

ja juz raz mialem taki przypadek, w zimie lapie za lewarek a on jak kamien, w skrzyni olej z woda pod sama pokrywke, do tej pory nie wiem skad sie tam wziela, wlasnie 5-biegowa
niestety popekaly mi bebechy w srodku

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-18 08:11:43 /


jezeli na wylaczonym silniku mozesz wrzucic wsteczny to a na wlaczonym nie to podciagnij sobie linke sprzegla i bedzie ok

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-18 09:12:55 /


Wstecznu w ogóle nie wchodzi nie ma różnicy czy silnik włączony czy nie.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 09:21:34 /


Obawiam się ze Camaro może mieć rację z tą wodą :-(

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 09:22:50 /


zeby sprawdzic czy jest woda wyjmij wal napedowy ze skrzyni
jesli wyleci woda albo kisiel to sprawa jasna, jesli nic nie wyleci to na wszelki wypadek dopelnij olejem i powinno byc ok

jak jezdzisz do przodu to wszystko jest ok? nie wydaje dziwnych dzwiekow?

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-18 09:39:25 /


Nie wiem nie jechałem szybko tylko na pierwszym biegu ponieważ samochód jest w trakcie kapitalnego remontu, wybebeszony totalnie, tylko układ napędowy i zawieszenie jest kompletne a pozatym sama goła blacha.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 10:33:35 /


no to moze to byc skrzynia trzeba rozlaczyc i obejrzec calosc dokladnie chyba ze jest to jakies uszkodzenie mechaniczne bo pisac mozna wile
a moze to byc jakas mala pierdola

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-18 22:37:40 /