logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » granada el. szyby - brak pradu na "zamknij" w brzwiach kierowcy

granada el. szyby - brak pradu na "zamknij" w brzwiach kierowcy

Witam.

Ostatnio przydarzyla mi sie dziwna rzecz. Mianowicie zamontowalem sobie el. szyby z Ghia do mojej grani. Wszystko dzialalo wiec zalozylem tapicerke i praktycznie wykonczylem wnetrze. Az tu nagle 2 dni temu opuscilem szybe w drzwiach kierowcy do konca i pozniej chcialem ja zamknac. Niestety nie zareagowala i nie reaguje do tej pory. Nie mam pojecia co sie moglo stac? Pozostale szyby dzialaja bez zarzutu. Sprawdzilem bezpieczniki - sa ok. Mam wstawione 16A gdyz nie wiedzialem jakie powinny byc ale ostatnio wyczytalem ze raczej 25A. Z tego co wiem to nie problem jesli zalozy sie mniejsze. Sprawdzalem tez probowka samochodowa prad. W niebieskim kablu jest a w zielonym nie ma. Sprawdzilem dla porownania tylne drzwi - w obu przewodach jest prad.

Czy ktos z Was mial juz taki przypadek? Co to moze byc? Gdzie sprawdzac? Co robic?

POMOCY!!! :(

zajonc / 2010-10-10 13:44:30 /


sprawdź przełącznik, styki, blaszki, przeczyść, dognij jeśli trzeba

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-10 13:54:54 /


dokladnie, tylko wylacznik

Mysza liil (EM) / 2010-10-10 14:08:05 /


Na 99% klawisz. Rozbierz poczyść, złóż i powinno banglać.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-11 08:48:35 /


Jesli nie bedzie to klawisze mam.

Classmobile / 2010-10-11 10:35:51 /


Dzieki wszystkim za pomoc. Jednak to wina zasyfialego przycisku. Czyszczenie pomoglo takze wszystko dziala jak nalezy :D

zajonc / 2010-10-11 20:34:55 /


Spoko. A gdyby stalo sie to w innych drzwiach, lub w pozycji "otworz", to postepuj analogiczne i daruj nam nowy wątek ;)

Mysza liil (EM) / 2010-10-11 21:40:27 /