logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » 3M NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

3M NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

No Panowie i Panie mam pytanie, co z tym robimy, czy gdzieś sie wspólnie bawimy, czy każdy sam sobie organizuje, i sam sobie dansuje?

Ci co planów większych nie maja proponuje niech z nami na plaży przesilenie letnie opijają i niech zabawa do rana sie toczy, a nie ze komuś sie zamykają oczy. Ci co się na liste tu zaraz wpiszą to mi po dwa duże piwa wiszą, nie nie nie żartuje oczywiście, mówię wam bedzie zajebiście i żadnych takich konsekwencji jak wyzej nie bedzie bo napewno całą brygada przybedzie :)

Na początek imprezki proponuje wejscie przed molo jako miejsce spotkania o godz. 21

(osoby towarzyszące jak najmilej widziane, zabierajcie też KOLEŻANKI i kolegów)
1.SKUN (+popytam kto idzie :P)
2. ...

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-20 00:15:47 /


Skun, ja nie idę, ale patrząc na ilość produkowanych przez nas wątków jestem za tym żeby zrobić jeden wiecznie żywy wątek jak to sugerował swego czasu Zakrzak i nie zaśmiecać forum. Może wszystkie nasze spoty podciągnąć od następnego razu pod http://www.capri.pl/forum/40cf777017ffe . W końcu nie jesteśmy sami na forum.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-20 12:52:21 /


skun gdzie na plaży molo zaspa?? bo też mam plany spędzenia nocki na powietrzu, a jak będzie padać to mam kilka znajomych klubów w których grają moi kolesie dj-e

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-23 08:30:48 /


Molo sopot przed wejsciem o 21:00! :)
Jak narazie zapowiedział sie

-Michoo+Jola
-A_pach+ nie wiem :P
-Orange + LEnny :)
-ja
-Olek + spółka :P

....ZAPŁASZAMY :P ja i tak bede ok 20:30 bo musze coś zalatwić w sopocie...

Do zobaczyska!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-23 11:25:19 /


AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa.........
jak ja bym sobie pojechal teraz nad morze a wy mi z takimi postami fajnie macie
:P
pozdrawiam

Michal FAZI / 2004-06-23 17:16:43 /