logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Wymienność wiązki elektrycznej Taunus 1 ,2 ,3

Wymienność wiązki elektrycznej Taunus 1 ,2 ,3

Uwędziła mi się wiązka elektryczna pod maska mojego dzioba. Czy ktoś wymieniał tą kablowaninę ? Czy jest wymienna z nowszymi Taunusami bo zakładam , że do dziobaka będzie dość trudno wyszukać ? Nie wiem czy to istotne ale mam skośną deskę . Pod maską według mnie powinny być takie same ( złacza w przepustach przegrody wygladja tak samo) ale wolałbym potwierdzić moje przypuszczenia.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-11-03 17:18:08 /


Zoggon parę dni temu nosił się z zamiarem wypalenia wiązki z TC1 po lifcie... spytaj, może jeszcze nie jest za późno. Nie wiem tylko czy będzie grała ze skośną deską.

bad ass boy / 2010-11-03 17:30:48 /


Złącza w przegrodzie wyglądają tak samo, ale piny nie odpowiadają za to samo! Przynajmniej pomiędzy TC1 a TC2...

Co dokładnie się upaliło? Może warto rozplątać i naprawić?

Konar / 2010-11-03 17:39:07 /


Lepiej sobie to rozwiń i jeśli nie spaliła się cała to ponaprawiał samemu. nowe przewody to nowe przewody. Kupisz jakąś i kto wie czy znowu nie pójdzie z dymem...

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-11-03 17:53:09 /


Bogdan, mam cala wiazke z Taunusa TC1 przed liftem. Jest jeszcze w aucie, ktore stoi w Łąsku Małym, czyli 35km od Tucholi. Jak jestes zainteresowany, to dzwon, wpadaj i wyciagaj;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-11-03 18:10:00 /


Ej wszyscy macie wiązki na oddanie a jak ja szukałem jakichkolwiek na pozyskanie kabelków to zero odzewu :(

Konar / 2010-11-03 18:12:16 /


Konar, wtedy tego jeszcze nie mialem. Jesli Bogdan nie wezmie, to jestes nastepny;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-11-03 18:13:44 /


Mi z TC2 Mysza przerobił.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-11-03 18:31:07 /


Oczywiscie że wezmę ;-) Podaj dogodny termin poczawszy od 6 listopada ...
A ze starą było tak: poszedłem odpalić auto by chwile silnik popracował i z jakiejś blizej niewyjasnionej przyczyny wiązka oprała się o kolektor-wydech smuga dymu i po sprawie , a że akumulator nówka no to kable do czerwoności wygrzał w kilka sekund ...nieco strachu było. Generalnie wiązka nie był mocno wczesniej rzeźbiona ale za to pomalowana po całości na czerwono bo leśniczy co go kiedyś "remontował" się tym nie zamartwiał .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-11-03 20:28:34 /