logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Blendy mkI GXL/RS pod światła od mkIII

Blendy mkI GXL/RS pod światła od mkIII

Czy powyższa komponenty do siebie pasują, tz. czy mogę je założyć bez modyfikacji w aucie i tychże częściach? Będą prawidłowo działały/dawały się regulowąc? Może ktoś ma jakieś doświadczenia ew. poradę jakich komponentów użyć (poza drogimi oryginałami z mkI oczywiście)

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-05 11:40:51 /


Chodzi Ci o zastosowanie blend/ramek pod swiatla przednie z wersji amerykanskiej capri, w celu uzyskania wyglądu przodu jak w mk1 gxl? Jeśli wszystko jest oryginalne tzn blendy i swiatła to to pasuje bez wiekszych ingerencji jak bardzo delikatne dogięcie nawet palcami, u mnie np ramki pasowały idealnie, ale światła już nie, no ale były nieoryginalne, natomiast miałem w rękach oryginały od gxl (światła) i te wchodzą jak ulał. Blendy na swiatła od mkIII pasują, pod warunkiem, że zakładasz jest do trójki, bo jak do jedynki to już trzeba trochę porzeźbić z zamocowaniem i wielkościom swiateł.

Ramki we wszystkich przypadkach pozostają nienaruszone.

W UK w sklepach interetowych można kupić względnie niedrogo plastikowe blendy pod światła GXL, zarówno przednie jak i tylną.

Pozdr.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-12 13:53:32 /


A podasz mi taką stronkę do tych ramek?

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-12 20:21:41 /