logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » PZU ??? to chyba jakaś afrykańska mało znana ubezpieczalnia, czy ktoś o niej słyszał..ja nie..

PZU ??? to chyba jakaś afrykańska mało znana ubezpieczalnia, czy ktoś o niej słyszał..ja nie..

Krew zalewa.
Polecam. Polecam uważnie przeczytać. (dotyczy Capri)

Albi_Poznan / 2004-07-06 18:35:44 /


Hmm...
Ale o co tu chodzi w ogole?
Rozumiem, ze miales spisane oswiadczenie sprawcy?

I zalatwiaj tu takie sprawy bez wzywania policji... Ech...

Pzdr

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-06 22:46:51 /


Sprawca pewnie by napisal: "Zajechalem droge pojazdowi marki Nieznany"...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-06 22:49:04 /


Czy posiadasz jakieś oświadczenie sprawcy?
Jeżeli tak, to przekaż je PZU ( Poprzedni Zakład Ubezpieczeń).
W razie migania się sprawcy - odwołuwania oświadczenia, można mu zagrozić odpowiedzialnością karną za składania fałszywych oświadczeń.
Jeżeli nie, to gorzej - ale nie beznadziejnie.
A samochód faktycznie NIEZNANY - pewnie po raz pierwszy zobaczył go z tak bliska.
Ja wczoraj widziałem przerażenie w oczach gościa, który mało co nie władował mi się swoim Cieńko pod Granadę - biedak nie zauważył czerwonego światła.

mtango / 2004-07-06 23:10:55 /


Widzę, że jeszcze nikt nie załapał o co chodzi, może komuś się uda. Powodzenia.

Albi_Poznan / 2004-07-07 08:19:51 /


chodzi o ta "nieznana" marke pojazdu??? :]

mike_82 Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 10:43:00 /


Polsk/a/i jenzy/k/ki/ka trudn/y/a jenzy/k/ki/ka
Pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-07 11:27:26 /


BINGO!!!
W systemie komputerowym ubepieczalni w PZU nie ma pod Ford(D) samochodu Capri, chciał mi zaznaczyć Ka - niewyraziłem zgody, zdenerwowany pracownik PZU zaczął szukać capri w Ford(US), niestety też nie znalazł-wytłumaczyłem mu że powinien znajdować się pod FORD(D)- to chyba naprawdę jakaś afrykańska ubezpieczalnia, mało znana i najmniejsza w Polsce...
FUCK - PZU - niech się bujają....

Albi_Poznan / 2004-07-07 11:27:40 /


Samochód WIDMO w ubezpieczalni PZU.
Zanim będziesz chciał ubezpieczyć swojego Caprika w PZU AFRIKA (nie obrażając mieszkańcó tego kontynentu), zadaj pytanie niezłemu agentowi PZU czy ten samochó istenieje czy widnieje w ich bazie komputerowej i czy mają jakieś cenniki bo w poznańskiej są ciemni jak 60 tys. lat p.n.e.
Postawcie sprawę ostro,trzeba wywalczyć w ubezpieczalni o należyte prawo istenienia FORDA CAPRI - jak nie będzie go to nie ubezpieczycie... koniec lub wybierzecie inną ubepieczalnię......walczyć trza z tą beznadziejną biurokracją...i aby nikogo nie spotkało .... "nieznany" - jest to przykre ale prawdziwe..nają nas gdzieś....taka jest prawda..:(

Albi_Poznan / 2004-07-07 11:36:28 /


W pzu luboń nie mieli problemów, widocznie trafiłes na jakis 'inny' oddział.
Capri to małe piwo, w porównaniu z wydzałami komunikacji/ubezpieczalniami i 'amerykanami' , nazwa, marka, wersja, jeden wielki misz-masz.
Pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-07 11:43:06 /


Peffno mają tam jakieś programy, które automatycznie wyliczają im szkody. Tak mniemam. A że capri stareńkie autko, to go tam nie będzie, podobnie jak w Eurotaxie. Tyle, czy nie można było marki ręcznie wpisać!? Ech PL...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 17:36:22 /


Niestety ten najnowszy program nie umożliwiał wpisania marki samochodu - przykre ale prawdziwe AFRIKA PZU :)

Albi_Poznan / 2004-07-07 19:14:12 /


Witam wszystkich Capri maniaków (I raz na tym forum). Hmmm... sprawa jest banalna. Jest podana marka "Nieznany", ponieważ w bazach danych eurotax oraz Info-ekspert nie ma aurka Caprik. Każdego roku kolejny rocznik auta odchodzi w niepamięć z cenników i tyle. O ile pamiętam obecnie najstarsze auta w katalogach znajdziecie z 1989-90 roku (moge tu się nieco mylić). Sprawa ta dotyczy nie tylko PZU ale i innych firm, ponieważ wszystkie korzystają z tych samych danych.

Bialy MKIII / 2004-07-22 22:44:50 /


wyglada to głupio - i z całym szacunkiem powinna byc chyba jakaś możliwość wpisania innego modelu ręcznie - skoro w urzedzie komunikacji mają to czemu ubezpieczalnia nie moze ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 23:24:45 /


Niestety, wygląda to na błąd informatyków, a konkretnie kogoś, kto projektował sposób przechowywania marki/modelu w bazie danych. Skoro już tak się uparli, żeby dało się wpisać markę samochodu tylko z ograniczonego zakresu, to mogliby w nietypowych przypadkach wypisywać "Inny" albo "Spoza bazy danych", a nie "Nieznany", bo to sugeruje, że właściciel nie chce albo nie umie podać marki samochodu.

Ale po co ja to piszę, autor i tak tu nie zagląda... :-(

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-23 14:59:56 /