logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Jak przerobić skrzynię biegów w 128sl na szybszą?

Jak przerobić skrzynię biegów w 128sl na szybszą?

Steryd opisywał osiągi przerobionej skrzyni 3-peka.W jaki sposób można ją podrasować???Interesują mnie też poszerzane progi do 8-semki(SL);od jakiego autka można je dopasować,gdzie nabyć?Po tych pracach szykuje się odpał,więc proszę o jak najszybszą odpowiedź.
PLEASE,ja chce jeżdzić;)...

yonash / 2004-07-06 23:56:34 /


Zmienić forum na inne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 10:39:14 /


tej człowieku, nawet mnie juz zaczyna wkur.....c to ze cochwile ktos tu wypisuje o jakis hjundajach, hondach beemach i eselkach. to jest forum dla fordow, predzeja ja tu moge o mondeo wypisywac niz ty o mietku, trzeba z tym skonczyc bo ludzie sie zapisuja tu tylko po to zeby zadawac nic neiwnoszace pytania, to juz ktoraosoba ktora nie ma ani forda ani capri ani zadnego sensownegopytania, tylko jedno pytanie i od razu nie takei jak trzebA, dajcie se luz i nierobcie obory z tego forum, a to ze tu sa naprawde ludzie z duza wiedza pomnysami i doswiadczeniem to fakt, inne fora oprocz 126p sa do kitu, mowie o samochodowych bo motocykjlowych to nieznam


grzech / 2004-07-07 21:28:21 /


chyba tu chodziło o Fiata nie o Merca ;-) totalnie poza naszym zainteresowaniem wiec kto ma Ci pomóc ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-19 14:59:36 /