logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Warsztat godny polecenia - Warszawa Łomianki lub Żoliborz

Warsztat godny polecenia - Warszawa Łomianki lub Żoliborz

Poszukuję godnego zaufania warsztatu j/w do samochodów firmowych tj.: Transity, VW T4, VW Caddy, Skoda Octavia. Płatności przelewem i umowa o stałej współpracy. Już kilku paraków przerobiłem, więc zależy mi na solidności i terminowości.

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-03 11:59:50 /


możesz do nas odbieramy auta od klienta na czas naprawy dajemy auto zastępcze jak potrzeba. Może nie ta cześć warszawy co chcesz ale zapraszam

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-03 21:14:02 /


Jakbys chcial to jakies 80 km od lomianek ;)

Mysza liil (EM) / 2011-01-03 21:37:36 /


polecam chudera

Michal FAZI / 2011-01-04 00:57:29 /


Akurat Panowie powyżej raczej dodatkowych rekomendacji nie potrzebują :). Kiedyś nawet Chuderowi napomknąłem coś na ten temat, he he. Niestety przy tych odległościch problemy logistyczne z odstawianiem, zamianą samochodów będą zbyt duże. Więc nikt nie zna w powyższych okolicach jakiegoś sensownego warsztatu ????

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-04 07:16:01 /


W sumie, to znajomy ma warsztat na Wólczyńskiej i z tego co wiem, to fuszery nie puszcza. Tyle, że to jest mały warsztat przydomowy i zawsze tam kilka samochodów w kolejce widzę stoi, więc nie wiem jak z terminami u niego. No i podejrzewam, że z samochodem zastępczym mógł by być problem.
Ale za to blisko :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-04 08:25:12 /


www.karrol.pl Też nie do końca ten rejon, ale blisko. Typ znany swojego czasu na taunus.pl. Naprawdę konkretny.

radzieckii / 2011-01-04 19:21:25 /


Siedzibę ma na Staniewickiej, obok magazynów IKEI

radzieckii / 2011-01-04 19:25:08 /


mam dobry i zaufany warsztat na ul. Jana Kazimierza, głównym mechanikiem jest tam mój dobry znajomy i są naprawdę profi (jeden z niewielu którym oddał bym do zrobienia własny samochód - innym jest np. CHUDER - ale nie wolno go aż tak chwalić w jednym wątku ;) )

jak coś to kontakt prze zemnie i podam bezpośredni.

pozdrawiam kuba

grabasz / 2011-01-04 21:25:25 /


Witam!!!

A ja polecam Express Service Warszawa Wawer ul. Władysława IV róg Lucerny.
Prowadzi go Antek Malinowski (rajdowiec).
Ekipa mechaników to kolesie ściśle powiązani i servisujący samochody na rajdach,
więc express w nazwie nie jest ściemą!

Pomagałem mu otwierać warsztat i prawdopodobnie będę u niego pracował.
Chłopak jest na punkcie motoryzacji powalony, jak my, a do tego ma sprzęt i miejsce.

Może niekoniecznie z Caprikami ale z innymi samochodami w rodzinie można śmiało jechać.
Nie zdziera (bo nie musi, warsztat to jego hobby a nie główny zarobek).

Na hasło "Michał Trąbski STUDIO" albo że ode mnie zniżki.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-09-10 20:35:12 /