logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Czy to można sprawdzić

Czy to można sprawdzić

Gdzie mogę sprawdzić, w jakiej ubezpieczalni był zarejestrowany samochód. Aktualnie niema OC od bardzo długiego czasu, a niechce aby jakiś agent powiedział że mam do zapłacenia zaległe OC z odsetkami. Z ubezpieczeń jestem całkiem zielony i może to być dziwne pytanie ;-).

Police / 2004-07-10 00:17:53 /


Jesli kupujesz ten samochod i nie ma on oc, to oplacasz w dniu zakupu i nie obchodzi Cie czy mial czy nie mial OC. Nikt nie bedzie mial prawa scigac Ciebie za zalegle skladki poprzedniego wlasciciela.

Mysza liil (EM) / 2004-07-10 08:51:39 /


a jezeli kupiłem samochod bez OC i jest on nierejestrowany i nieopłacany (OC) przez dwa latka bo i po co jak jest remontowany to co??

Trzanek Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-10 09:02:51 /


temat był już męczony setki razy.
Przepis stanowi, że jeśli kupujesz pojazd, który nie ma ważnego OC, to musisz to OC wykupić najpóźniej w dniu zakupu auta (data na umowie), i nie ważne co sobie będziesz z tym samochodem robił po kupnie. Za brak OC przed kupnem auta odpowiada poprzedni właściciel, za brak OC po zakupie auta odpowiadasz ty!!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-10 09:50:13 /


Nie chodzi mi o to kto będzie płacić kare, bo to wiem, ale jak sprawdzić gdzie był ostatnio ubezpieczony i do kiedy, jeżeli niemam już kontaktu z byłym właścicielem.

Police / 2004-07-10 12:48:53 /


Chodzi o samochód kupiony 4 lata temu. Dokładnie o mojego forda :-\

Police / 2004-07-10 12:50:33 /


http://www.capri.pl/forum/40ec7227c8e0d
a mozna bylo dopisac bo to to samo

a co do szukania to nie radze !!!!
]bo jak sie ktos zczai to bedzie wtedy szum
jak sie nikt do tej pory nie czepia to lepiej nie szukac bo beda problemy
powaga mozna sobie narobic bidy i kasy wtopic !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-10 16:52:38 /