logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » W ten weekend dobył się zlot starych samochodów w Moskwie - Capri też były.

W ten weekend dobył się zlot starych samochodów w Moskwie - Capri też były.

Witam wszystkich Capermanów. Widziałem podobne klimaty na stronie, więc pozwoliłem sobie napisać posta. W ten weekend odbył się zlot stacych samochodów w Moskwie. Oprócz motoryzacji byłego CCCP były wozy amerykańskie, angielskie i dużo innych, znalazły się też Capri i Taunusy. Z całego zlotu mam ponad 200 zdjęć(ponad 120MB). Poznałem ludzi od Capri - wyluzowani i bardzo gościnni - trochę piwa się polało. Jeżeli jesteście zainteresowani przesłaniem fotek na FTP albo jeżeli czyjeś konto mailowe przyjmuje duże załączniki to mogę wysłać fotki. Załączam kilka fotek na zachętę. Jeżeli ktoś chce obejrzeć zeszłoroczne zloty to podaję adres strony http://www.autoexotica.ru/2003 .
Jeżeli ktoś ma chęci i czas by z moich fotek przygotować relację ze zlotu to proszę o kontakt na maila shadow26@tlen.pl , służę komentarzami do fotek.
Pozdrawiam.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-11 12:28:16 /


jak masz jakiegoś linka z większą ilościazdjęć to zapodaj :)
Pozdrawiam

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-11 13:23:29 /


Właśnie nie mam, dlatego chciałem Wam wysłać to na waszego FTP.
Pytanie do Michała Koniecznego - może mógłbyś mi zorganizować wstęp na waszego FTP by wysłać tam wszystkie fotki??
Pozdrawiam

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-11 13:45:31 /


Wyslij maila na mk@capri.pl
Mozesz też skrobnać kilka słów komentarza do całego zlotu, poszczególnych zdjec itp.
Pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-11 13:51:58 /


Witam :) Dzięki uprzejmości Trójkąta fotki znalazły się na FTP. Dzięki Trójkąt. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania.

ftp://ftp.capri.pl/pub/trojkat/Autoexotica2004

P.S. Bryczki w deko lepszym stanie niż w muzeum w Otrębusach...

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-21 11:41:35 /