logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » Pomyłka w datach składek członkowskich

Pomyłka w datach składek członkowskich

Możliwe jest że do niektórych z Was dotarły zdublowane maile z informacją o terminie składki, przy czym terminy są różne w obu mailach. Niestety pierwszy mail poszedł z wersji testowej strony, gdzie daty składek w bazie danych były nieaktualne i tym samym dane w mailach również nieaktualne.
Drugi mail już jest aktualny i ten drugi powinien być tożsamy z wiadomością przesłaną na stronie, która zawiera właściwe dane.

Jakby co, tu można sprawdzić stan aktualny:

http://www.capri.pl/scpl/members

Jeśli się coś nie zgadza, to oczywiście proszę zgłaszać problemy, mogłem coś przeoczyć księgując składki za ostatnie pół roku. Tylko proszę pisać nie tutaj, a do mnie indywidualnie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-31 19:30:38 /


A co z osobami które nie dawno złożyły wniosek o członkostwo ?? Ja swój wysłałem hmm... 1,5 miesiąca temu i nadal zero odzewu....

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-31 19:39:38 /


Podobnie ze mną, też składałem ponad 2 miechy temu z tego co pamiętam, no a odzewu brak.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-31 20:33:19 /


Ja tez dolaczam sie do prosby o przyznanie numeru czlonka ;-)

Kristoff Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-31 22:06:27 /


Wpłaciłem połowe składki na nowy rok jednak nie zostało to odnotowane na liście.
Czy dopiero opłacenie pełnej składki skutkuje przedłużeniem daty członkostwa?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-14 13:59:04 /


ja wpłaciłem całą składkę jakoś w marcu, a do dziś nie ma mnie na liście członków, ale nie mam pretensji, np bo papier do zniżki w PZU dostałem bez problemu :)

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-15 15:15:55 /


Po raz kolejny z tą sprawą,
wpłacałem składkę w 2017 i nie przedłużono mi widzę na stronie.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-06-05 13:19:21 /


Panie ja też opłaciłem a nawet mnie na liście członków nie ma :) ale może MK przez jakiejś wolnej niehandlowej niedzieli usiądzie przy kompie i poukłada to jak trzeba.

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-06-05 15:10:31 /


Komisje Amber Gold trzeba powołać.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-06-06 13:06:25 /


to usunąć te daty zupełnie skoro nie ma się tym kto zająć

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-06-12 14:15:05 /