logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » pomoc przy składaniu fury (ramy szyb w drzwiach)

pomoc przy składaniu fury (ramy szyb w drzwiach)

z góry przepraszam za ewentualne powielanie tematu lub za to jeśli sadzicie ze to głupie pytanie (szczeze to sam od dwóch dni się zastanawiam jak to możliwe ) Do rzeczy mieszkam w Irlandi i tu restauruje od golej blachy caprika z 81 ( foty na profilu) rozbieralem go kopletnie do malowania i teraz po prawie roku czasu co chwila mam problemy przy składaniu tylne szyby to ze dwa tygodnie wklejalem bo zawsze pod koniec coś było nie tak a staram się nie robić maniany Obecnie się zdziwilem i to bardzo jak chciałem zamontować nowopomalowane ramy szyb na drzwiach otóż okazują się za krótkie tzn nie dosiegaja go dachu tylko kończą się jakieś 7 cm przed dachem k**de jak to możliwe ?? kabinowalem na różne sposoby ale miejsca na srubki są i pasują tylko ta rama za nisko proszę pomozcie bo tu nie znam ludzi co by podjechali caprikiem żeby spojrzeć i ujrzec jak to było założone z góry Dzieki

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 11:53:56 /


Kurde, ale się to czyta. :(

Kristoff Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 12:07:41 /


bo posty z telefonu wklepuje a ze len to omijam kropki i przecinki i polskie litery i duże litery tez SORKI :)

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 12:57:10 /


a ze wiekszosc z nas to lenie, to nikt Ci nie bedzie odpisywał, bo tego się czytać nie da...

qtylovsky Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 16:27:58 /


Telefon wyrzuć, bo nawet gramatykę na nim omijasz.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 17:04:14 /


jeśli kolega się chce czegoś dowiedzieć to nie na forum.... tu się jedynie robi habilitacje z polskiego ewentualnie można kogoś zjebać żeby sobie poprawić ego i humor :)

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 17:39:27 /


ogólnie dziękuje wszystkim dr. habilitowanym za pomoc w rozwiązaniu problemu.

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 18:05:08 /


Nie zapominaj że tu profesorowie sami:P

A tak serio, to nie może brakować od tak 7cm. Nie zmieniłeś drzwi? albo ramki od czegoś innego? Jeśli nie, to musisz je źle zakładać. Od malowania raczej nie skurczyła się.

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 18:09:04 /


Meits co Ty gadasz... To, że się czepiają gramatyki nie znaczy, że ktoś chce sobie poprawić ego czy humor. Kolega napisał prosto z mostu, że jest leń i nie chce mu się klikać znaków interpunkcyjnych, ale czy to tak ciężko ;/ ? Wg mnie jest to po prostu olewanie tego forum ciepłym moczem. Nikt nie jest idealny i każdy robi błędy, no ale też trochę szacunku dla innych się należy. To faktycznie idzie ledwo przeczytać, i trzeba się tak naprawdę domyślać o co dokładnie chodziło autorowi. Także bez obrazy adamxx, ale na pewno odpowiedzi będzie więcej i będą rzetelniejsze, gdy Ty też się choć trochę postarasz, żeby odpowiedź była w miarę spójna ( a o wypominaniu błędów, zasada ortograficznych, proszeniu wręcz o pisanie w miarę przyzwoicie itp. było tyle razy na forum, że szkoda gadać...). Wybacz, że nic nie wniosłem do wątku. Pozdro ;]

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 18:10:23 /


Nie odpowiedź, tylko wypowiedź*

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 18:11:43 /


Masz już swoje lata, a dalej nie pojmujesz, że to w jaki sposób się do kogoś zwracasz świadczy po pierwsze o Tobie, a po drugie o tym jak oceniasz swojego rozmówcę i jakim darzysz go szacunkiem. Przykro mi ale Twoje pytanie wygląda jak by zadał je leniwy 11 latek analfabeta i to w sposób nieco lekceważący, więc musisz się liczyć z tego typu komentarzami zamiast konkretnymi odpowiedziami na nurtujący Cie problem.

Nie odpowiem na Twoje pytanie bo poprostu nie wiem, mam nadzieje, że ktoś Ci pomoże.
pzdr

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 18:19:25 /


Jako, że odkąd pamiętam opierniczam takich analfabetów to teraz nic nie powiem za to w kwestii rzeczowej to jest to po prostu niemożliwe aby 70mm brakowało. Zrób zdjęcie tej ramki w drzwiach abyśmy widzieli jak to wygląda bo może po prostu to źle założyłeć. Z tyłu drzwi są dwie śruby i może przykręciłeś to po prostu na jednej i to jeszcze nie w tym otworze. Inaczej być nie może.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 19:38:06 /


dziwne.
dawaj foty.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 21:17:54 /


dobra Panowie dam sobie jakoś radę i obiecuje next timem pisać z kompa a nie z iphona. Proszę admina o usunięcie całego tematu. Przepraszam za kłopot.

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 22:08:04 /


Dostales odpowiedz. Zrob jak Zapek mowi i wklej jakies zdjecia tych drzwi.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 22:31:18 /


no i teraz to wyjdę na kompletnego idiotę ... po dokreceniu wszystkich pięciu śrubek , okazało się że wszystko jest ok. Przed dokręceniem rama była pochylona w stronę samochodu i dlatego wyglądało jakgdyby była za krótka.... Jeszcze raz przepraszam za zawracanie dupy i jakość sŁowa pisanego. A tak przy okazji czy ktoś nie wie gdzie dokładnie wkleja się te gumowe narożne uszczelki ? wiem że ta mniejsza jest od strony klamki a większa od strony zawiasów ale nie wiem dokładnie na jakiej wysokości i z której strony. Z góry dzięki

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 11:40:43 /


no cóż... chłopak siedzi w kraju w którym system metryczny jest ten gorszy i pomylił pewni cm z mm...

Oby kobiety tego nie czytały.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 13:05:16 /


Wypraszam sobie takie insynuacje w stone "bialych murzynow" na wyspach :D hehe

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 13:11:14 /


nie podejrzewalem że tacy hipokryci I dupki są członkami tego forum!!! mieszkam w Irlandi od 7 lat i nigdy nie miałem się za białego murzyna Nie przyjechałem tu żeby zarabiać a po to żeby żyć z godnościa bo w Polsce Za 1500pln się nie dało !!! jestem Informatykiem z wyksztalcenia a motocykle i stare samochody to moja pasja a Capri które robię jest moim pierwszym projektem... mam nadzieje ze nie wszyscy na tym forum są tacy jak panowie powyżej

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 15:59:23 /


Nie wiem o co poszło, ale to zdanie mnie zastanawia: "Nie przyjechałem tu żeby zarabiać a po to żeby żyć z godnościa bo w Polsce Za 1500pln się nie dało !!!"
A, to na wyspach już się da żyć z godnością za 1500pln? :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-11 16:36:52 /


nie tu na wyspach zarabia się 2000 i to nie PLN a euro o to mi chodziło

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 16:49:33 /


adamxx - top bylo na jaja przeciez :P Sam mieszkam w Uk od 8-iu lat i mialo to byc na przekor tym stereotypom :D
Pozdrawiam i take it easy.

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 16:51:27 /


"on the run" Mieszkasz w Londynie ??? jak dla mnie określenie "biały murzyn" jest obraźliwe dla Ciebie nie??

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 16:54:18 /


Tak-mieszkam, z malymi przerwami na Brisbane, Nairobi i pare innych i wszedzie byly takie same stereotypy.
Obrazliwe jest moze dla osob bez dystansu do swiata :D
Serio nie obrazaj sie-bo nie o to chodzilo...lepiej daj znac jak bedziesz sie wybieral do Blighty na wycieczke swoim Capri :0

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 17:04:54 /


mam brata w Reading może wpadne jak jego będę odwiedzać. Mam dystans do swiata i do siebie ale nigdy nie byłem zwolennikiem ciężkiej pracy za kasę, bo przy własnym capri to se żyły wypruwam i to z uśmiechem na twarzy ;)

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-11 17:50:34 /


adamxx - hmmm chłopaku troszeczkę spuść z tonu bo odnoszę delikatnie wrażenie ze zadzierasz noska mieszkając i zarabiając na wyspach rudych, piegowatych i bladych grubasów. Sam byłem prawie 2 lata w Irl i wiem co i jak. Nie pisz że za 1500pln nie da się godnie żyć bo wsród nas są napewno tacy którzy właśnie tyle zarabiają i stawiasz ich w złym świetle. Poza tym nie pisz o zarobkach tylko o wydatkach jak już, bo na wyspach też chcąc żyć godnie to w ch.j trzeba wydać. Generalnie - miej dystans do siebie, szanuj kolegów a kasę traktuj ulotnie bo dziś ją może masz ale nie wiesz co czeka cię jutro :) pozdro

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-12 08:21:47 /


Za to czesto sie zdaza, ze dziewczyny tam sa rude i maja lekkie podejscie do zycia.

Classmobile / 2011-02-12 09:20:18 /


A rude są fajne:D

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-12 10:30:01 /


widze że temat całkiem zszedł z toru.Przepraszam nie zadzieram nosa, ja staram się bronić, bo mam odczucie ze jedziecie po mnie jak po starej szmacie. Fakt pierszym postem mogłem pare osób obrazić ale przeprosiłem i pisze już z polskimi znakami i interpunlcją. Prawdą jest ze pytanie było głupie ale dla mnie ważne. Jednakże traktuje cały portal Capri.pl z szacunkiem i powagą i oczekiwałem podobnego traktowania mam nadzieje że fakt że mieszkam w Irl nie musi mnie dyskredytować. Powtoże może moje drugie pytanie:Czy ktoś nie wie gdzie dokładnie wkleja się te gumowe narożne uszczelki , które są gdzieś między drzwiami a ramą szyby? wiem że ta mniejsza jest od strony klamki a większa od strony zawiasów ale nie wiem dokładnie na jakiej wysokości i z której strony. Dziękuje za rzeczowe odp.

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-12 11:41:28 /