logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » PCK a sprawa polska, lub jak kto woli SO'11

PCK a sprawa polska, lub jak kto woli SO'11

Pozwolę sobie zapoczątkować wątek dot. SO'11 w wykonaniu grupy PCK.
Moje zainteresowanie wynika z dość solidnych zmian które nastąpiły w 2010r., a mocno powiązane są z takiego rodzaju wyjazdami.
A więc do rzeczy.
Wyjazd na SO'11 planowany jest również przez Stanisława, co narzuca potrzebę większego zorganizowania i zapewniania właściwych warunków lokalowo/pobytowych.
Póki co w fazie omawiania jest możliwość spełnienia wymagań przez ośrodek Lipczynek, bo jednak w pewnym wieku ma się ograniczoną tolerancję okoliczności, warunków i zachowań takich jak jeszcze niedawno Tata prezentował i znosił :)
Stąd pytanie czy uczestnicy z grupy PCK rozpatrują może jakieś lokalizacje alternatywne, jakiego można się spodziewać składu do ew. konwoju, terminu wyjazdu, zakresu uczestnictwa i spędzania czasu ?
Jest sporo czasu ale w naszej sytuacji odpowiednio wcześniej musimy się rozplanować.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-13 17:41:08 /


jeszcze nie wiem jak będzie,ale znając życie znowu nie będę miał czasu i w związku z tym wyjazd rano a powrót wieczorem.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-13 21:07:08 /


dobrze że giełda w Dulmnen w tym roku jest 07.05.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-13 21:22:50 /


praca dobra ale nie na temat... 1 !

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-13 22:55:33 /


?

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-14 18:32:13 /


Co ma Dulmen do wiatraka, to znaczy co ma Dulmen do dostosowania warunków noclegowych z uwzględnieniem dziecka?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-14 21:59:30 /


CRUISER, gielda Dulmen zawsze wypadala w terminie SO i wiele osob mialo dylemat co wybrac.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-14 22:08:35 /


O.K. ale co to ma wspólnego z tym wątkiem ? Czytaliście pytanie autora?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-14 22:10:48 /


CRUISER,czytałem pytanie autora,a moje wtrącenie o Dulmen jest rozwinięciem mojego pierwszego postu,ponieważ pisząc go przypomniałem sobie że często ta giełda pokrywa się w czasie z SO,ale jeżeli tak bardzo Tobie to przeszkadza,to bardzo przepraszam.
Mam nadzieję że wszystko jasne i nie zaśmiecajmy koledze wątku.
Co do SO,to tak jak pisałem wcześniej,ja nie przewiduję noclegu.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-14 23:44:23 /


Nie przeszkadza mi, co tu wszyscy tacy delikatni i poważni jacyś?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-14 23:52:00 /


Ja na SO będę jechał po YTP. Ale w sumie jeszcze nie wiem czy w niedzielę po południu/wieczorem czy w poniedziałek rano. Na dobrą sprawę dopasuję się do reszty ekipy, żeby samemu niepotrzebnie nie podążać.
A co do noclegu - preferuję ten gdzie będzie odbywała się cała impreza, czyli pewnie Lipczynek.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-18 02:11:30 /


Jeżeli chodzi o nas to plan (wstępny) jest podobny do Kżyhowego. Wybieramy się na YTP i moim zdaniem najlepiej by było jechać do Lipczynka od razu po YTP - jedno ognisko więcej ;p Jak na razie jetem chętny Ja, omen99 i qmpel Ihsus z Gdyni, który był na SO w zeszłym roku. Co do żony i córki to nie jestem przekonany, żeby warunki w Lipczynku były odpowiednie dla już wtedy prawie pięcio miesięcznego dziecka. Do tego dochodzi jeszcze kwestia urlopu w poniedziałek (a wiem, że mogę mieć z nim problem ;/) ale jestem pozytywnej myśli, że tak powiem ;p

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-03-06 11:01:17 /