logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Dobry blacharz w Krakowie - wazne i pilne - prosze o pomoc...

Dobry blacharz w Krakowie - wazne i pilne - prosze o pomoc...

Helloo - bardzo prosze wszystkich z grodu Kraka o pomoc w znalezieniu blacharza, ktory zqajmie sie podloga w moim capri.

Z gory dziekuje

pozdro

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 11:42:49 /


Ha, mialem ten sam problem okolo 1,5 miesiaca temu. Zjezdzilem blacharzy w Krakowie i okolicach i ... niektorzy byli cholernie drodzy (nawet Ci spoza Krakowa), w Krakowie to wiekszosc jak z programu "Usterka", w końcu dalem do Akropolu na Balicka.
Czy zrobili dobrze? Jescze nie wiem to sie okaze, ale mam teraz ok podloge i nowe progi, wszystko podmalowane. Co do ceny to uwazam ze byla dobra, choc znalazlem tanszy zaklad w Krakowie i nie polecam. Byli rowniez bardzo solidni. Po doswiadczeniu z poprzednim zakladem gdzie mialo byc robione od razu a auto stalo dwa tygodnie na placu nie tkniete az go zabralem, ci byli wrecz expresowi (co nie znaczy ze robili zle). Po prostu dwoch blacharzy zabralo sie od razu za samochod i po 8 godzinach bylo widac duze postepy. Jako ze jezdze prawie caly czas, a najwiecej w weekendy bylo to dla mnie duzym plusem. Zrobili jedna strone auta, po czym zlozyli i odebralem na weekend, a w drugim tygodniu druga strone.
Mysle ze mogloby byc zrobione lepiej, ale watpie czy za ta cene ktos zrobilby lepiej. No chyba ze chcesz na podloge wydac 2,5-3 tys zlotych to moge Ci polecic kogos innego.

Pozdr. PA

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 12:03:44 /


suuuper!!! podjade do gosci i zobaczymy co powiedza - kazdy trop jest cenny wiec wielkie dzieki!!!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 16:02:21 /


Jak chcesz to mozesz zobaczyc jak u mnie zrobili podloge, moze to pomoze w ewentualnej decyzji.

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 16:55:34 /


Podpinam sie do tematu:
Interesuje mnie zaufany i godny polecenia: blacharz - lakiernik (z Krakowa lub okolic), ktory podejmie się blacharki od zera w moim "vinylu" proszę o poważne info na mail lub GG ...

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-05 12:58:43 /


Tak jak wyżej...potrzebuje blacharza co by się mógł zająć moim Capri mk 3,najlepiej Kraków i okolice, oferuję wszelką pomoc przy pracach. Podjadę na rekonesans jak coś :) propozycje mogą być tu jak również na @

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-13 12:45:40 /


Greenhorn odezwij się do Rafała L on dawał gdzieś granadę do roboty może poda namiary.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-22 18:37:09 /


hej - ja ten watek zalozylem w 2004 - od tego czasu juz dwa capri zrobilem, ale zadne z nich w Krakowie ani nawet w okolicach :) Nie znam niestety godnego polecenia warszatu w Kraku. Podejmowałem już dwie próby i za każdym razem żałowałem...

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-23 09:17:27 /


Kurcze to ciekawe dlaczego mi ten wątek wyskoczył w nowościach hehe i z automatu odpowiedziałem:)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-23 11:07:33 /


Pod Krakowem to można było polecić chyba tylko gościa w Zielonkach(robił razem ze synem) byłem pytałem ale niestety już nie robią... a wykonywali świetną pracę. Terminy też mieli zabójcze, ale to tylko świadczyło o ich wykonanej pracy

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-23 14:03:10 /


Słuchajcie, może wstrzymajcie się trochę, ja cały czas pracuje nad usprawnieniem roboty u siebie i niedługo będziemy już na pełny etat pracowali. Cały czas wyskakują niespodzianki typu tygodniowa obsuwa w montażu ogrzewania albo szybka budowa garażu dla Perełki ale od nowego roku już zacznie się dziac 8h dziennie więc i terminy się skrócą a po autka jeździmy już własnym transportem więc kolejny problem Wam znika. A Krk od Katowic niedaleko. Zainteresowanych zapraszam na warsztat od Nowego Roku w celu oblukania naszych możliwości i efektów pracy.
To ja mówiłem, Jarząbek;P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-23 14:38:53 /


A ja znam swietnego blacharza w krakowie :))))

Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-27 11:37:47 /


niema to jak subtelna autoreklama :P

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 14:00:24 /


autoreklama usunięta, zainteresowany został ostrzeżony.

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-16 14:03:14 /