logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » mam dowod kupna-sprzedarzyl,co dalej??

mam dowod kupna-sprzedarzyl,co dalej??

Posiadam wylacznie dowod kupna swojego capri. Jestem takze w stanie wejsc w posiadanie dowod kupna poprzedniego wlasciciciela.Chcialbym wiedziec jakie czekaja mnie trudnosci i czy wogole jest mozliwe otrzymanie dowodu rejstracyjnego wraz z ubezpieczeniem nie placac horendalnych cen?? podobne tematy byly poruszane,ja niestety nie potrafie z nich wywnioskowac co w mojej sytuacji powinnienem zrobic.Capri to cudowne autko i bardzo chcialbym nim kiedys pojechac..tyle tylko ze legalnie. Prosze o pomoc!!!

thefunky / 2004-07-22 17:33:15 /


przydałby sie jeszcze jakiś dowód rejestracyjny - jeśli został zgubiony to niech właściciel poprosi o wtórnik - jeśli go nie ma to istnieje duże prawdopodobieństwo że auto było kradzione lub coś podobnego.

Istnieje możliwość wydania dowódu rejestracyjnego jeśli go nie ma w przypadku rejestracji na ZABYTEK - wtedy wyrobią Ci papiery i rzeczoznawca ustali wszystkie dane wpisywane do dowodu, ale koszt takiej procedury pewnie nie jest mały.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 18:36:32 /


Ja slyszalem ze jezeli sa 2 dowody kupna-sprzedarzy(tz. ze bylo 2 kupcow) to mozna rejstrowac auto na nowa..tyle tylko ze nie wiem ile w tym prawdy

thefunky / 2004-07-22 19:10:48 /


z umową kupna sprzedaży przekazuje sie też dowód rejestracyjny - nie wiem jak bez tego chcesz rejestrować - z kosmosu wezmą dane auta ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 20:22:29 /


Poprzedni właściciel może z Wydziału komunikacji uzyskać za opłatą ok. 12 PLN zaświadczenie że jest właścicielem danego pojazdu. z takim zaświadczeniem bez problemu zarejestrujesz.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-22 21:15:43 /


dzieki za informacje!

thefunky / 2004-07-22 22:13:04 /