logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Za coś takiego należy się lincz !!! - sami popatrzcie

Za coś takiego należy się lincz !!! - sami popatrzcie

Witam, znalazłem ogłoszenie. Za taką przeróbkę należy się lincz !!! sami popatrzcie.

http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=6457112&id=dewd13cb23v

Nie zamieszczam ogłoszenia tylko chcę pokazać, że jest "jednego capra" mniej :( Pod zdjęciem jest "Weitere Bilder" kliknijcie a zobaczycie więcej. Pozdrawiam i oby takich fotek mniej ... bo serce krwawi.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 18:05:23 /


A może to było Capri po czołowym zderzeniu? Albo po spotkaniu ze słupem/domem/czymś_dużym_i_twardym? Za mało szczegółów żeby tak w ostrych słowach potępiać.

/ 2004-07-22 18:13:01 /


a jezeli to capri było rozwalone na maksa i tylko dupcie udało sie uratowac to popieram coś takiego (chociaż mam pewne obiekcje)Natomiast jeżeli pocieli dobre capri żeby zrobić cos takiego....... tak jak powiedziałeś LINCZ

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 18:13:33 /


nie znam historii auta... ale to co widzę ... boli...

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 18:15:08 /


i gdzie tu logika???

moim zdaniem logicznie myslac to Capri musialo byc nie do uzytku,skoro ktos zrobil to co zrobil.....ale mial duzo siana skoro go bylo stac

pozatym to nie pierwsze capri przerobione na przyczepke ktore widzialem.

pozdrawiam

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-22 20:02:05 /


no fakt lincz to sie powienie dostać , ... wyjatkow szpetna ta przyczepka! ładne trzeba robić! takie jak w szwecji czy wójtowie!
O tak to powinno wygladać!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 20:09:22 /


heheh

a tu to chyba dwa capri byly po dzwonie heheheheheheheh

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-22 20:17:02 /


tak ale razem ze soba i tak juz zostało :P

Michal FAZI / 2004-07-22 23:53:55 /


Jaki znowu lincz. Widać ze gość ratował co się jeszcze dało bo w innym przypadku to i ten tył by na złomie wylądował, a tak jest stylowa przyczepka. Jest na tym forum kilku takich co też mają chrapke na taką zabawke i to co zostało z pociętych capri na przemiał nie zawieźli.

woz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-23 00:56:55 /


Widzę, że propagatorów przyczep jest kilku na stronie :), dla mnie Capri to Capri - to klasyk, a nie przyczepka albo materiał na przyczepkę.
Pozdrawiam wszystkich również tych, którzy mają hak w Capri ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-23 06:48:29 /


Dzięki za pozdrowienia.
Jeśli kiedyś Twoje zainteresowania rozwiną się do posiadania choćby jakiegoś elementu z capri to wrócimy do tematu. A gdybyś, nie daj boże, znalazł jakiegoś capri na złomie, to daj znać. Duża część z nas, capri killerów, chętnie zaopieuje się nim, choćby tylko w celu pocięcia i wykorzystania elementów blacharskich i mechanicznych do ratowania innych aut.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-23 07:29:46 /


mnie tam sie podoba taki trip, widzialem fotki rolls royca przerobionego na pickupa i tez moim zdaniem cool koncepcja.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-23 09:16:46 /


essex :(
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=9844&item=2485377651&rd=1&ssPageName=WDVW
Wyglad samochodu i cena wskazuja, ze pan ma cos powaznego z glowa.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-27 02:03:53 /


DLACZEGO ?????

cena adekwatna do tego co zrobione przy nim --fakt spora !!!

a co do wygladu !!!!
koncepcja i pomysl sie liczy
nie jest zwyklym,prostym czarnym capri jakich wiele

pomalowany jest SUPER !!!



Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-27 16:00:19 /


sam pomysł może nie taki ostatni, ale kolorystyka...Przedobrzony nieeeee

andrzejS / 2004-07-27 18:27:28 /


a tam gadasz :) jest GIT

przynajmniej "przedobrzony" estetycznie - "profesjonalna" robota a nie w jakiejs komorce na wegiel malowany heehe
widzialem kilka przedobrzonych na stronie capri i jakos nikt nic nie mowi :)


a co do przyczepek to jeszcze do niedawna bylem przeciwny(wogole nie widzi mi sie hak w Capri czy Dziobaku) ale ostatnio przepuscilem tyl od dzioba(bo pewien osobnik mial rozbitego) z ktorego moznaby bylo zrobic przyczepke a tak poszedl na zlom :(

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-27 18:43:03 /