logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Baza fachowców

Baza fachowców

Cześć!

Tak myślałem ostatnio, że brakuje czasem informacji co u kogo można zrobić. Zazwyczaj wiemy, że do jakiegoś członka c.pl można się udać, ale to czasem nie wystarcza, bo są usługi którymi się ktoś z c.pl nie zajmuje (np. regeneracja chromu?) czy jest na drugim końcu Polski. Przewijają się wątki "gdzie uszyję tapicerkę" albo w komentarzach stron samochodów czytamy "tym zajmuje się tylko jeden gość i jest tu i tu". Super byłoby to zebrać do kupy.

I teraz jasne, że jest to ogromne przedsięwzięcie webmasterskie, więc zastanówmy się jak można by to zrobić najprościej. Np. wyszukiwarkę z kilkoma zmiennymi - działy mechanika/elektryka/blacha itp, potem poddziały z szczegółowymi zagadnieniami np gaźnikowiec/wulkanizator, a do tego filtr z województwami a potem miastami. Każdy fachowiec miałby swoją stronę, którą by sami użytkownicy robili ustalając adres i zakres prac oraz swoją opinię + komentarze.

Minusy - oprócz nakładu pracy potrzebnego do postawienia takiej zakładki, będzie dodatkowy bałagan w newsach, bo wyskakiwałyby na początku dziesiątki nowych stron to jest pokusa, że ludzie będą się tu reklamować, zakładać subkonta i samemu komentować.

Nie mówię "zróbmy to" bo to nie ja będę siedział i klepał kod strony, ale mówię "pogadajmy o tym" :D no chyba, że na beszt na wejście że było już 100 razy :D

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-04-21 09:02:44 /


przecież jest wątek kto czym się zajmuje i w czym może pomóc

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-04-21 09:43:53 /


To fakt, ale są to pojedyncze hasła, każdy osobno to wpisuje jak chce - jeden szuka, inny informuje. A jak chcę znaleźć gaźnikowca w Krakowie to naczytam się 10 tematów i nie znajdę, zakładam nowy wątek i robię bałagan.

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-04-21 09:48:59 /


Coś w tym jest.

Kruk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-05 22:27:19 /


Na mało którym forum takie wątki zakończyły się sukcesem ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.

Kacper9 / 2011-07-14 21:33:35 /