logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Z GAZEM ZA GRANICE

Z GAZEM ZA GRANICE

Mam instalacje gazowa,ale nie mam tego wbitego do dowodu.Zaoszczedzilo mi to wydatku na przegladzie,ale zastanawiam sie czy jadac za granice (np do Niemiec) nikt sie nie przyczepi???

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-02-27 15:21:38 /


nie musisz jechac za granice:) wielce prawdopodobne ze byle jaki policjant podczas byle jakiej kontroli moze Ci sie do tego przyczpic i zatrzymac dowod rejestracyjny

PiotrekT Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-02-27 16:45:26 /


W chwili obecnej chce to uzupelnic w papierach ale nie mam papierow na instalacje. Poprzedni wlasciciel(bedacy mechanikiem z zawodu,ale nie posiadający firmy ani licencji na zakladanie gazu)wymontował ją z innego auta.Tak więc butla jest homologowana,ale nie na moje auto,tylko na poprzednie.Czy można gdzieś podjechać,żeby sprawdzili poprawność instalacji i dali mi homolog.?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-02-28 13:48:45 /


spróbuj podjechać do jakiegoś ,najlepiej zaprzyjaźnionego, gazownika i zaczynając od niego jakoś tą sprawę odprostuj .Może znajdzie on parę papierków które ci ułatwią życie pozdro

ogór / 2002-02-28 21:33:53 /


Jeżeli masz papiery homologacyjne na instalacje + zbiornik, to możesz jechac na przegląd na stacje i tam sprawdzą montaż i wbiją do dowodu.
Sam tak robiłem.

trzypion Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-21 21:00:28 /