logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Olej w okolicy nawiewu

Olej w okolicy nawiewu

Witam, blacha która jest w granadzie pod barkiem i wzdłuż pod kierownicą jest w oleju od wewnatrz ... i co jakis czas kapie z niej olej na wycieraczke ... zapewne cos zwiazane z nawiewem i nagrzewnicą ?? miał ktos cos takiego ? ( moze cos napisałem nie tak i jest nie zrozumiale wiec pytac )

GreGor1988 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-04-24 10:30:38 /


rurka od wskaźnika ciśnienia oleju puszcza

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-04-24 10:40:02 /


albo rurka Burdona się rozlutowała

Mysza liil (EM) / 2011-04-24 10:59:39 /


Zdejmujesz drewienko z deski rozdzielczej i przez dziurę nad wskaźnikami ciśnienia oleju i ładowania organoleptycznie badasz. Na bank przy łączeniu rurki od ciśnienia oleju ze wskaźnikiem leci. Poza tym przecież w aucie musi śmierdzieć olejem. Nie czułeś tego wcześniej?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-04-24 11:20:01 /


jak Mysza pisze - niekoniecznie na nakretce - ja mialem rozlutowana koncowke rurki burdona - sprawa dziecinnie prosta, lutownica przetapiasz lut, ewentualnie dodajesz troche wiecej cyny.. poznasz to po tym ze bedziesz mial olej wewnatrz tego plastikowego bialego puideleczka od voltomierza i manometru. Jak kapie tylko na przylaczeniu rurki od oleju, to w srodku bedize sucho, tylko mokro wlasnie na blasze.
wesolych i powodzenia!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-04-24 11:50:09 /


Achaaaa no tak , nie pomyslałem ze to moze byc cos z wskażnikiem ciśnienia oleju ... cos tam popatrze jak znajde chwile , dzięki .

GreGor1988 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-04-24 17:52:49 /


to znajdź zanim będziesz miał do wymiany dywan, wygłuszenia, spodnie i buty :)

Mysza liil (EM) / 2011-04-24 18:17:23 /