logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » zdejmuje sie drzwi ?

zdejmuje sie drzwi ?

czesc mam problem szykóje samochód do malowania i musze zdjąć drzwi żeby troche je podreperować od spodu i nie wiem jak je zdjąć bo zawiasy nie są odkrecane to co wybija się te bolce z zawiasów i jak to idzie wyglonda bardzo grożnie
pozdro

Lukas / 2004-07-27 21:38:06 /


jeśli chodzi o kapcia to drzwi odkręca się od słupka.. całe zawiasy zostają na drzwiach.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-27 21:42:40 /


nie nie musisz wybijać tych przy zawiasach - od wewnątrz zobacz jak zawias przychodzi - da sie spokojnie zdjąć - wystarczy odkręcić 6 srub - właściwie to nakrętek (po 3 na każdy zawias) i wybić ogranicznik - drzwi schodzą. Nie daj wpaść takim blaszkom do progu i zaopatrz sie w dobry klucz nasadowy z przedłużką - ostrożnie z tymi srubami bo lubią sie zapiekać.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-27 21:42:41 /


jestem bardzo wdzięczny za informacje
pozdro

Lukas / 2004-07-27 21:47:29 /


a te blaszki to przypadkiem nie sa do ustawiania drzwii ?? bo jeszcze jest taki problem że jak drzwi sa zamkniete to z przodu pokrywają się elegandzko z błotnikiem a z tyłu troche odstają wyglonda to jak by były niedomknięte jak to sie ustawia na zawiasach czy na zamku ?

Lukas / 2004-07-27 21:50:21 /


luz z tyłu drzwi ustawia się zamkiem.. a raczej częścią zamka przykręconą do słupka.. jak poluzujesz śruby to można przestawiać trzpień i odpowiednio wyregulować

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-27 21:55:42 /


wielkie dzieki patrze znacie sie troszke :) narazie
pozdro

Lukas / 2004-07-27 21:58:36 /