logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Jak przywieźć auto a niemiec bez Briefu i TUVu ?

Jak przywieźć auto a niemiec bez Briefu i TUVu ?

W związku z brkaiem odzewu z jednym z wątków proszę o odpowiedz na pytanie:

Jak jest z przywozem FC '81 jeśli auto jest "abgemeldet" bez TUVu i Briefu (!) , a gość mówi że wystawi mi jakieś zaświadczenie ?
Można wystawić w niemczech jakiś wtórnik Briefu czy coś takiego - jak go w ogóle zwieźć ?
Ile to kosztuje ?

Pozdrawiam :)

Jeśłi oczywiście temat był wyczerpany , prosze o źródło.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-28 21:31:30 /


Brak tuvu - laweta
brak briefu - z tego co wiem to nie zarejestrujesz wozu na żadnym kontynencie, chyba że załatwisz sobie np na stadionie X lecia :-P

Jeszcze się dokłądnie zorietuj żeby nie popłynąć na tym biznesie. Jedne to przeznaczyć go na częsci albo kupić "paierowego" caprika w polsce..... i co dalej to chyba nie musze tego mówić - ale szczerze nie polecam!!
Powodzenia!!

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-28 21:44:39 /


jezeli nie masz briefu to mozesz nawet przez granice nie przejechać, raz sprawdzają a raz nie.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-28 22:39:56 /


to ze jest abgemeldet to zaden problem
to jest odpowiednik naszego dawnego wyrejestrowania czasowego,
ale brief powinien byc, moze zginal wtedy trzeba dostac jakis duplikat czy cos

laweta i wieziesz go do nas

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-28 23:26:15 /


aha
do tego wyrejestrowania musisz miec kwitek

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-28 23:27:13 /


Odgrzebuje temat braku briefu
Capri które kupiłem od Maciasa ma duży brief(Fahrzeugbrief) oraz potwierdzenie wyrejestowania (Abmeldebescheinigung). Nie ma natomiast małego briefu. Jak mam zadziałać z WK
Co ciekawe znalazłem taką informacje w necie:
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100701/AUTO/340347210
Skoro coś takiego piszą znaczy że jest to wykonalne ?

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-03-02 23:04:41 /