logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Nabroiłem i kupiłem Capri

Nabroiłem i kupiłem Capri

Przy okazji pierwszego postu witam wszystkich!

Nabroiłem troche i kupilem sobie kapcia MKIII Była to decyzja na spontanie bo kupilem pierwszego ktory wygladal lepiej niz gorzej;)

żeby było jasne znałem konsekwencje tego czynu hmmm a przynajmniej tak mi sie wydawało

blachy byly "robione" wiec jakos wyglada ale jest do roboty mechanika i to sporo:(

silnik siedzi 2.9 EFI zalewa sie troche i nie pracuje tak jak trzeba

cieknie pompa wody no i jest ten charakterystyczny dzwiek wiec wymiana

sprzeglo bylo robione rok temu podobno ale pracuje masakrycznie. bardzo ciezko i przy ruszaniu na polsprzegle zaczyna wszystko skakac jakby mialo cos wyskoczyc z pod machy

lozyska na wale, podpora i krzyzaki do zrobienia
mam nadzieje ze most bedzie ok

to dopiero rzeczy ktore sam wyniuchalem a zaden ze mnie niuchacz wiec caly w strachu jestem

przejechalem nim z zielonej gory do wawy w deszczu i zyje wiec polowa sukcesu;)
oprocz awarii wycieraczek na autostradzie w czasie ostrej ulewy i ruszania wycieraczka reka przez otwarta szybe poszlo gladko

Ale teraz potrzebuje zrobic mechanike na cacy jak najszybciej bo zona sie juz martwi o mnie mimo ze pokochala furke odrazu.

Jutro jade do Chudera na przeglad ale z tego co sie orientuje nie bedzie w stanie zrobic nic szybko wiec szukam alternatywy.

Znacie kogoś kto zająłby sie tym wszystkim szybko i dobrze jak Chuder mnie pogoni?




Hasta / 2011-05-24 19:37:09 /


Cześć! Na pytanie Ci nie odpowiem za to podeślę link do poprzedniej strony Twojego auta, o ile jeszcze nie widziałeś http://www.capri.pl/car/1444 ;)
Załóż swoją stronę, a tego typu pojedyncze pytania jak "szukam mechanika w Warszawie od zaraz" zazwyczaj zamieszczamy w dziale ogłoszeń :)
Na pewno kogoś znajdziesz, Wawa i okolice to spore zagłębie Fordziarzy, powodzenia!

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-24 20:00:00 /


ehh kliknalem i zorientowalem sie ze nie ten dzial no nic raz mozna;)
tak znam historie auta i widzialem foty ale dzięki

Hasta / 2011-05-24 20:08:27 /


A można wiedzieć ile takie po ile takie gruzo-ulepy chodzą teraz? Jak nie chcesz pisać na forum to daj na PW.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-24 21:42:24 /


Sprzedaj zderzak od golfa I, który jest zamontowany z przodu, powinno na jakieś części do capcia starczyć, są dość poszukiwane wśród golfiarzy.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-25 00:15:54 /


Eee nie było już tego zderzaka fura ma niewiele wspólnego z tym co bylo u poprzedniej właścicielki

Hasta / 2011-05-25 01:58:05 /


Czyli weszły spoilery i lotka o Alfy ? :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-25 07:48:06 /


Nie no niestety nie bylo zadnych spoilerow ale ja zaloze jakies duuze napewno
moze jeszcze jakies poswietlenie od spodu ;P

Hasta / 2011-05-25 09:55:41 /


Jak chuder nie bedzie mial czasu to mozesz do mnie podjechac jak cos to masz nr w profilu

MłodyFC Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-25 22:38:31 /


dawaj w jedyne słuszne miejsce z nim ;)

Mysza liil (EM) / 2011-05-25 23:44:42 /


Dzięki za zaproszenia panowie. Niestety ja jestem w gorącej wodzie... Wiec podstawowe rzeczy już robię
Zostanie silnik chociaż po zalaniu mineralem baaardzo poprawiło się Z nim bo jakiś idiota zalała full syntetyk wcześniej
Dalej został efekt nierównej pracy jakby jeden gar na polgwizdka pracował co jest bardziej odczuwalne na zimnym silniku i nie wkręca się z dołu

całe wydechy od początku do kOnca
I mnóstwo pierdoletow Do zrobienia jeszcze:(

Nikt mnie nie zna tu wiec napisze ze z tym tunningiem to joke był w 100% ;)

Czy da się jakoś przenieść ten wątek w bardziej odpowiednie miejsce

Hasta / 2011-05-27 13:19:31 /


No ja jestem pewny że sie da :D

cortinas !G.O.P! / 2011-05-27 14:32:02 /


Najlepiej do Nowe Strony w zakładce mój samochód w profilu

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-28 10:04:53 /