logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » dartford

dartford

WITAM JESTEM Z WIZYTA W WIELKIEJ BRYTANI I POSTANOWIŁEM ODWIEDZIC POBLISKI SERWIS FORDA CAPRI KTÓRY OFERUJE WSZYSTKIE CZESCI JAK I KOMPLEKSOWY SERWIS.NAWIAZAŁEM KONTAKT MAM WIZYTÓWKI I CO ISTOTNE WŁASCICIEL JEST ZAINTERESOWANY WSPÓLPRACA Z POLSKIM KLUBEM CAPRI.SA W STANIE ZAŁATWIC KAZDA CZESC DO CAPRI I CO WAZNE WYSŁAC JA DO POLSKI.PRZYKLADOWO PYTAŁEM O ZDERZAK DO CAPRI MK2 CENA ZA URZYWKE W STANIE BDB 1 SZT 60 FUNTOW SA ROWNIERZ NOWE.PO POWROCIE DO POLSKI TJ 3 CZERWCA FOTO RELACJA Z WARSZTATU.GOSCIU PRZY MNIE MONTOWAŁ SILNIK 6,3 OD CHEVROLETA!JESTEM TU DO 2 CZERWCA WIEC JAK CHCECIE ZADAC PYTANIA WŁASCICIELOWI KTÓRY JEST NIEZWYKLE SYMPATYCZNY I ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACA TO PISZCIE BO JESZCZE TAM ZAWITAM.PS NIE JESTEM W STANIE PRZYWIESC CZESCI.POZDRO DLA WAS

mixer Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-25 22:47:44 /


wylacz CAPSA ...

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-25 22:49:03 /


całkiem ciekawe wieści od wyspiarzy :-) rozwijaj temat z zarządem po powrocie nawiązanie współpracy mogło by być bardzo ciekawym tematem

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-25 23:14:17 /


Dla wszystkich zainteresowanych WWW.TICKOVER.CO.UK piszcie maile dzwoncie pytajcie gosciu wie ze polacy sie odezwa do niego i jest chetny do wspolpracy

mixer Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-26 09:16:13 /


Sie przejade w przyszlym tygodniu :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-26 11:50:56 /


Przeciez to znana stronka :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-26 12:07:38 /


hmmmm... zamawiamy??? :)

http://www.tickover.co.uk/shop/contents/en-uk/p959.html

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-26 15:20:47 /


Mike...stronke znam dobrze, ale skoro wlasciciel taki skory do pertraktacji z obywatelami bylego bloku wschodniego, to zobacze co sie tam dzieje tak na serio :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-27 01:11:34 /


On the run - Ty sobie lepiej numer telefonu sprawdź :) Bo dzwoniłem chyba z milion razy a mogłeś się w ciekawe miejsce wybrać i też coś ciekawego zobaczyć :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-25 23:59:03 /


MILO...numer jest ok. ale bylem na czarnym ladzie i z wrazenia mialem wylaczony telefon przez pare dni :P
Powiedz lepiej co mnie ominelo :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 01:27:08 /


Ominęło Cię zrzucanie głowicy z Pinto na parkingu przyblokowym za pomocą narzędzi które znalazłem w bagażniku oraz że tak powiem.. kombinowanych gdzie popadnie. Zresztą.. większości rzeczy już nie pamiętam, bo wiele się działo. Powiem tak: trzeba było odebrać :) byłbyś na bieżąco :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 16:45:53 /