logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Co to za logo?

Co to za logo?

Jak w temacie może ktoś się oorientuje,pytam bo mam bardzo ładną kierownicę która jak dla mnie ładnie się prezentuje w moim aucie i bardzo mnie ciekawi od czego to jest,ewentualnie co to za firma tuningowa?
Zrobie ją na polerkę to pokaże w całości.

aro / 2004-07-30 14:05:17 /


jest napisane, to kierownica firmy "momo"

http://www.momo.it/momoeng/set1.html

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-30 14:08:19 /


Dzięki Kornik za info.Mojego modelu tam nieznalazłem,moja jest bardziej stylowa,chyba jakiś starszy model.

aro / 2004-07-30 14:23:13 /


Aro - to logo na pierwszej fotce to wilk stojący na murach zamku, a więc Wolfsburg, czyli "kein Personenwagen, aber Volkswagen".
Garby, Scirocco, Passaty i Golfy I chyba gdzieś do końca lat 70-tych używały tego herbu - nie tylko na fajerze, niekiedy także na karoserii.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-30 16:34:01 /


mialem pisac ze chyba widzialem COS takiego na kumpla GARBIE ale nie chcialem sie wyglupic ze garbusy takie maja znaczki hehe

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-30 16:41:39 /


No to już wiem, dlaczego kumpel w Passacie miał taki jakiś dziwny znaczek na kierowniku :-)

/ 2004-07-30 16:52:43 /


moj ojciec mial taki znaczek w VW Derby jak mialem kilka lat. pozniej nawet wyjal ta kierownice, wlozyl inna a ja biegalem po mieszkaniu z sama fajera.. :D
w sumie szkoda ale gdzies sie przez te lata juz zapodziala... :/
tak swoja droga to pierwsze Derby to bardzo fajny samochodzik... mam do niego sentyment.. :D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-31 02:29:50 /


nO JA MAM TAKI ZNACZEK W VW GOLF I ROCZNIK 81.WMIESZCZONY JEST NA KIEROWNICY.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-31 14:15:29 /


Dzięki,no to wszystko się wyjaśniło i całe szczęście,logo fajne-ale w moim aucie tego znaczka nie będzie.

aro / 2004-08-02 11:56:06 /


A może nie polerować tych ramion,tylko zostawić taką czarniutką,co myślicie?

aro / 2004-08-04 07:41:34 /


przy swojej oryginalnej kierownicy do Capcia spolerowałem ramiona, bo wyglądały strasznie. Jak już skończyłem i założylem kierownicę, to przy słonecznej pogodzie i odpowiednim ustawieniu słońca odbite promienie skutecznie mnie oślepiały. Druga sprawa to fakt że jest to stal i bardzo lubi rdzewieć. Tzn. na chwilę obecną kierownica pokryła się brązowawym nalotem tam gdzie się ją najczęściej "smyra" :) Pokrycie bezbarwnym to jest jakieś rozwiązanie ale te co stosowałem robią się "mleczne" ....

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-04 08:30:23 /


Co do rdzewienia,to chyba z moją nie będzie kłopotu,bo nie jest zrobiona ze zwykłej stali, nie wiem z czego dokładnie,ale robiłem próbe polerki - to coś jest bardzo twarde jal hromonickel z tym, że ma jakiś dziwny mały odcień w kierunku lekkiej żółci. Ostatnio jechałem autkiem ciągiem ponad 1000km z org.polerowaną kierownicą i przyznam ,że jakoś nie odczułem dyskkonfortu z jazdy raczej dupa mnie bolała bo auto było wyposażone w najtwardsze sportowe zawieszenie.

aro / 2004-08-04 09:01:25 /


czarniutka jest fajniutka. Ja zostawiłbym, pozdrawiam.

andrzejS / 2004-08-04 19:04:26 /


No właśnie : co to za logo?
Udało mi sie wyszperać w jakimś kartonie sprzedawcy w Dulmen i kombinują jaki to ma związek z Capri czy jest to jakaś plakietka reklamowa w salonie Forda czy może coś innego ? Może ktoś ma na jakimś prospekcie coś podobnego ?

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-12 16:54:06 /


a moze cos z Consul Capri.? nie wiem ,tak tylko strzelam.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-12 21:27:30 /