logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » z/bez blach

z/bez blach

Pewnie gdzies temat sie pojawil ale cos nie moge sie odnalezc. W garazu mam foorke na niemieckich blachach. Wlasciciel(przyjaciel) pojedzie za pare dni do niemiec go wyrejestrowac dokladnie w poniedzialek :) Czy ma zabrac blachy czy tez nie?? A czy ja rejestrujac tutaj musze zdac blachy czy tez nie? Jesli on tam musi zdac to czy mi zarejestruja ja bez oddania blach?? hmm
pozdrawiam
Damian

Damik / 2004-07-31 11:21:15 /


daj mu blachy. odemnie raz chcieli a raz nie ( u niemców).
w polsce blach nie oddajesz

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-31 15:15:34 /


Zawsze bedzie bezpieczniej jak je zabierze. Ale w takim przypadku nie musze miec czerwonych blach? W koncu fordzik jest w garazu :)

Damik / 2004-07-31 16:55:10 /


Koleś MUSI zabrać blachy spowrotem do niemiec bo inaczej wozu nie wyrejestruje. Nie musisz kupować blach celnych (czerwony pasek) bo auto przyjechało do polski na zwykłych. Pozostaje Ci teraz tylko zarejestrować samochód i się nim cieszyć
Wiem bo kolega tak samo sporwadzał mazdę.

Pozdro

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-31 17:29:58 /


Zawsze można powiedzieć że ktoś ci w nocy ukradł blachy z furki ale nie wiem czy to będzie działać ;)
POZDRO

QRA MK1 / 2004-07-31 17:41:55 /


niemieckie normalne blachy powinien zabrac, Tobie nie sa do niczego potrzebne
jesli jednak sa to blachy z czerwonym albo zoltym paskiem to po skonczeniu waznosci nikomu nie sa potrzebne

do zarejestrowania potrzebujesz tylko papiery

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-31 22:18:55 /