logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Napis CAPRI

Napis CAPRI

Witam.Udało mi sie zmajstrować napisik Capri, wzorowałem sie na oryginale z jedyneczki.Zobaczcie i oceńcie - jedną fotke umieścilem w dziale ogłoszeń "sprzedam części"
Gdyby co, to się odezwijcie
Pozdrawiam
KAZIUK

beata&kaziuk / 2004-08-01 20:12:34 /


WYGLĄDA ZAJEFAJNIE!! Naprawdę jak oryginał. Może teraz się podejmiesz napisu (tych osobnych literek) FORD - myślę że było by wielu chętnych. Masz mistrza :-P
Pozdro

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-01 21:34:14 /


Tylko ten "ogonek" od "i" jest chyba trochę za bardzo zadarty do góry.

/ 2004-08-01 21:40:23 /


zajebisty jest naprawde udany .pozdrawiam

Łukasz 33 radom / 2004-08-01 21:48:22 /


http://www.capri.pl/photo/6/e/3ea83c8fefb6e.l.jpg
Tak powinien wyglądać. Ten z fotki też jest lekko wygięty przy literze `r` ale widać o co chodzi.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-01 22:38:21 /


czyli Twoj jest jakby za grubu zbyt ścisniety, za bardzo zadarty ogonek od i.
co nie zmienia faktu ze jest zajeb**ty!!
pozdrawiam i wielkie dzieki za zrobienie tego napisu, w imieniu... chyba wielu osob

grabasz / 2004-08-01 22:43:40 /


dosłownie arcydzieło jestem pod wrazeniem , a moze spróbował byś z napisem Taunus napewno byłoby kilku amatorów.

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-01 22:47:04 /




Tak powinien wyglądać.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-01 22:48:17 /


Witam.Wielkie dzięki za uznanie. W najbliższym czasie planuje zrobic literki FORD,dam wam znac jak już bedą gotowe
Z tym ogonkiem przy i to jest tak, że widziałem kilka napisów Capri na różnych autach i różniły się między sobą znacznie, między innymi ogonkami, długością i trzcionką.Wybrałem ten bo mi się spodobał
Udało mi się ostatnio dogadać z gościem od chromu i nieco zszedł z ceny przy dużych ilościach, myślę że w 50 zł teraz bede się mieścił ze zrobieniem znaczka
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-08-03 12:33:43 /


trzcionka <rotfl>

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-03 13:39:26 /


No co u nas sie tak babka od materiałoznastwa nazywa :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-15 01:03:02 /


"Wyprostować" ogon, zmajstrować literki FORD i chętnie przymocuję je u siebie.
Literki FORD nawet 2x.

Myślę, że cena uczciwa, szczególnie jeśli to tak dobrze wygląda jak na zdjęciu.
Dla mnie nie muszą być na kołkach, bo to tylko dodatkowa pokusa dla korozji ;)

pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-16 10:57:25 /


Ja tez bym wzial z 3 egzemplarze napisu ale z wyprostowanym ogonem.

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-16 12:55:32 /


Podziwiam umiejętności, a zarazem dołączam do "postulatu" przedmówców ;)
Jeśli kiedyś zrobisz napis z wyprostowanym ogonkiem "i" (jak na fotce, którą pokazał Michal W), to zdecydowanie biorę - w wersji bez kołków. Cena jest OK.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-16 21:57:26 /


Oglądałem z bliska i wygląda tak dobrze, jak na zdjęciu. Wiec jak ogonek się wyprostuje i pojawią się również literki, to też się piszę na komplecik.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-17 09:56:13 /


Witam.Dzieki Michałowi W.z wawy, bede mial napisiki takie jak powinny byc ( to te ze zdjecia) Literki FORD tez bede.Trzeba niestety chwilke poczekac bo Michal musi mi je przeslac no i na samo wykonanie schodzi troche czasu
Jak juz cos zmajstruje to dam znac
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-08-18 12:44:50 /


Witam.Odebrałem dzisiaj paczke od Michała W z wawy z napisem Capri jak na zdjęciu wyżej.Od jutra zabieram się do roboty i mam nadzieje że w ciągu 10 dni napisik będzie gotowy.Mam też cyferki 1.6 (od jedyneczki) i jesli bedą zainteresowani to też bede robil.Niestety literek Ford jeszcze nie posiadam ale usilnie szukam i mam nadzieje że niebawem je zdobęde.
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-08-25 14:41:57 /


Mała popraweczka do tekstu wyżej, cyferki 1.6 są od mkII a nie jak pisałem od jedyneczki.Sorki

beata&kaziuk / 2004-08-25 15:33:19 /


Jesli chodzi o literki to moge ci podeslac - dopisz mnie do listy oczekujacych na napis z ogonkiem w stylu capri :) pzdr

ziutoon / 2004-08-25 15:58:37 /


To dobra wiadomość! Moje zapotrzebowanie na napis (bez kołków!) aktualne.
Zgłaszam się na listę odbiorców :) Daj znać na maila, co i jak. Pozdr!

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-25 16:02:18 /


oto oryginalny znaczek z MK1

Hoover 3M / 2004-08-25 16:32:14 /


a to czcionka literek może sie przyda:)

Hoover 3M / 2004-08-25 16:37:53 /


Dośle jeszcze reszte znaczków z Capri II włącznie z napisami Ghia. Jeśli chodzi o literki to były dwa rodzaje. Na mk1 i mk2 są inne. Starsze są napisane troche bardziej ozdobną czcionką. Jeśli chodzi o napis Capri to można powiedzieć że były 4 rodzaje, czyli: mk1a taki jak dał Hoover, mk1b taki jak ja wkleiłem powyżej, napis w mk2 z jednej czcionki ale 3 rodzaje(zwykły chromowany, złoty z JPS i czarny z S) i wreszcie w mk3 naklejki(nie wiem ile wersji kolorystycznych). Ze znaczków wskazujących pojemność z Capri II mogę jeszcze zdobyć 2.3 i prawdopodobnie 3.0. Jeśli chodzi o oznaczenie pojemności w mk1 to sprawa wygląda tak, że autor wątku musiał by zrobić szablon w który każdy by wklejał taką naklejke jakie ma auto lub jaka mu się podoba :)
Jak tylko dostane obiecane kopie napisze jak to wygląda na żywo.
Jestem BARDZO wymagający i wszystkiego się czepiam :P
Stali bywalcy forum o tym wiedzą :)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-25 17:30:44 /


ja sie pisze na literki (FORD) i napis CAPRI z mkII. Narazie to co zrobiłeś jest super, bede sie zgłaszał. pozdro.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-25 18:32:14 /


a ja pisze się na literki FORDx2

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-25 18:59:57 /


ja sie pisze na napis ford i literki ford, pisalem ze mam jedne jak chcesz moge na wzor Ci podeslac ale jeszcze jedna mnie potrzebne są a i jak zrobisz napis ghia to też sie pisze.
pozdrawiam
pos. sorka za bledy

grabasz / 2004-08-25 21:38:52 /


Dzięki chłopaki za pomoc.W razie czego to poproszę o przysługe.Cały czas jestem w kontakcie z Michałem W. który ma te wszystkie znaczki i moze je udostępnic więc nazazie jest ok.Jak pisalem wczesniej robota jest czasochłonna i trzeba uzbroic się w cierpliwość.Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-08-26 12:50:24 /


A ja mam pytanko do Karola. Jeżeli nie kołki, to co? Taśma dwustronna, czy klej? A jeśli klej, to jaki? U mnie w Escorcie napis jest na taśmie, ale z bliska wygląda to paskudnie i zastanawiam się, jak długo się utrzyma.

/ 2004-08-26 13:11:30 /


Jarecki, ja w moim mkII znaczki "1.6" miałem na taką jakąś specjalna taśme poprzyklejane i zerwac tego nie mogłem, dopiero jak benzynką nasiąkło :) a i wygladało to bardzo dobrze... tylko gdzie taką tasme kupić?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-26 13:27:13 /


Dwustronna taśma klejąca na takiej piance, kupic mozna np. w marketach lub w sklepach z farbami, trzyma wystarczajaco mocno.
Żeby ładnie i estetycznie wygladało trzeba poprostu dokładnie ją przyciać.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-26 13:43:21 /


u każdego szklarza choćby nawet kupisz te 20cm bo wiecej Ci nie potrzebne, oni używają bardzo mocnych taśm, ewentualnie można na silikon spróbować przykleić.

Hoover 3M / 2004-08-26 14:13:45 /


DWUSTRONNA TAŚMA FIRMY 3M :-) dostepna w sklepach lakierniczych przynajmnniej sikensa tanie to to nie jest ale jest cienkie mocne i tak jak ktoś już wspomniał da sie zmyć tylko benzynką. trzeba tylko pamiętać o wcześniejszym odtłuszczeniu powierzchni :-)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-26 14:14:23 /


W sklepie z lakierami samochodowymi kupiłem taką taśmę 1 cm szerokości chyba z 5 m dł. z zieloną folią zabezpieczającą. Tania jak barszcz. Przyklejałem nią listwy boczne (nie w taunusie, tam są zatrzaski :) ), tylne światło stopu na szybie, szkło lustra do obudowy wstecznego lusterka, znaczek opla na maskę ;-) Do dziś trzyma. 8) To i w Fordach będzie trzymać :)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-26 14:52:37 /


Jarku, odpowiedzi masz chyba aż nadto ;)
Osobiście zastosuję albo cienką taśmę dwustronną, albo dość twardą masę poliuretanową.
Silikony są dobre ale jednak trochę za miękkie.

Ważne są zawsze 2 sprawy: odłuszczenie pow. i grubość masy łączącej ok.0.5-1mm (w celu niwelacji nierówności i obłości).

Wyższe klejenie powodować może "pływanie" i w efekcie zmęczeniowe rozklejanie.
Niższe zazwyczaj daje za małą wytrzymałość, albo wręcz zapowietrzenie się i brak kleju (co kolwiek nim będzie)- dociskając, wychodzi nadmiar i lekkie nieostrożne cofnięcie nacisku wywoła powstanie zaledwie pajęczynki łączącej powierzchnie.

Klejenie na twardo klejami spowodować może np. odprysk lakieru wraz ze znaczkiem na wskutek drgań własnych, uderzeń itp.- nietylko brak znaczka, ale i wielka dziura zostanie.

Problemem może być tylko estetyczne wykończenie.
Taśmę łatwo przykleić wcześniej do znaczka i ładnie "okroić" kształt.
Z masami klejącymi trochę trudniej, bo trzeba opanować technikę odp. ilości by nie wypływało na zewnątrz krawędzi za dużo po dociśnięciu i potem sposób zbierania nadmiaru i zagładzania (zanim zastygnie) aby nie było widoczne miejsce styku i nie podchodziła woda.

Preferowałbym szary (zbliżony do literek) lub kolorowy do nadwozia poliuretan np. sikka 223.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-26 14:54:18 /


Po Polskich doświadczeniach nie spodziewałbym sie przyklejania znaczków a tu prosze ;-))

najlepsze wyjście to nóżki i to nagwintowane a od srodka auta podkładki i nakrętki bo inaczej łatwo stracić znaczek (pod znaczkiem mały pasek gumy)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-26 19:05:34 /


> Po Polskich doświadczeniach nie spodziewałbym sie przyklejania znaczków a tu prosze ;-))

hehe no to juz kumam dlaczego tyle osob klamek nie ma w samochodzach ;)

a tak poważnie to nie mozna się dać zwariować, jak bedą chcieli ukraść, to ukradną... i trzeba sie z tym pogodzić.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-26 19:51:01 /


mi nie ukradli ale wygieli

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-26 20:08:58 /


ford stosuje na znaczkach taśmę przylepną przecież (błękitny owal)i chyba to najprostrze rozwiazanie i nie niszczy tak lakieru w razie czego

Hoover 3M / 2004-08-26 21:31:49 /


ja tam na literki FORD się piszę ale mam inny pomysł na zamontowanie tylko nie wiem czy tak się da...zależy od materiału.Chcę przerobić grill na taki z siatki (ale jakos konkretnie a nie lipę w stylu siatka ogrodzeniowa na dwie śruby m6 przykęcona)cos pod wygląd starego mustanga:) myślałem że jeśli literki będą z matertiału na który przytrzyma cyna to po prostu od spodu przylutuję...ale z czego one będą to wie tylko konstruktor hehe

D.O.C. STRUŚ / 2004-08-26 23:50:08 /


Witam.Jeśli chodzi o materiał to jest to brąz i jest on chromowany.Nie sądze aby udało Ci się przylutować coś do chromu.Jeśli Ci tak bardzo zalezy na konkretnym "uchwycie" - chodzi mi o jakies inne mocowanie niz kolki- to daj znac jak to ma wygladac a postaram sie zrobic to przed chromowaniem.Kwestia Twojego pomysłu i zobaczymy co wyjdzie.pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-08-27 11:49:36 /


oki no fakt że jak chrom to cyna odpada (nie pomyślałem..) najpioerw muszę zrobić ten grill i potem pomyslę co dalej ale myślę że jak literki będą odlewane to mozna chyba te kołki dać a od spodu takie "podkładki" zatrzaskowe i będzie git

D.O.C. STRUŚ / 2004-08-27 18:57:41 /


może zamiast kołka dać śrubkę M3 czy M4 i od drugiej strony nakrętke... ??

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-27 19:34:32 /


no też by można te podkładki a raczej zabezpieczenia trzymią jak diabli tylko potem jak trzeba zdjąć to bez przyrządu dolina...chyba te śrubki będą najbardziej praktyczne nie ma co kombinować jak jest proste rozwiązanie

D.O.C. STRUŚ / 2004-08-27 21:10:17 /


Witam.Chłopaki mam już wstępnie zrobione napisiki.narazie po jednej sztuce z kazdego rodzaju.czeka mnie jeszcze praca przy dopracowaniu powierzchni i krawędzi.potrwa to troche bo narazie walcze z sesja i slabo mi idzie.jak mi sie uda wieczorkiem podejsc do kumpla to zrobie fotke tego co juz mam.Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-09-06 12:30:35 /


Czekamy cierpliwie :)
Fajnie, że będzie można wybrać ze zdjęcia.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-06 17:30:56 /


P.S. Życzę powodzenia w "kampanii wrześniowej" ! ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-06 17:35:52 /


Witam.Sorki za jakosc zdjec ale robilem jeaparatem z telefonu i na stole w kuchni przy slabej lampie.Nastepne zdjecia beda juz gotowych znaczkow.Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-09-07 10:04:07 /


Jezusicku jakie to piekne :-)
Coś mi się wydaje,że się nie opędzisz od chętnych do zakupu <LOL>

Murol / 2004-09-07 10:31:38 /


jestem pod wrazeniem :D super to wyszlo tylko moze inny chrom w senie nie zloty tylko srebrny. Ale i tak efekt super

ziutoon / 2004-09-07 11:16:25 /


Ziutoon, złoty chrom??? Wg mnie to widzimy tu znaczki jeszcze nie pochromowane.

/ 2004-09-07 11:26:58 /


aaa... to w takim razie sorki :)

ziutoon / 2004-09-07 11:46:52 /


No fajne ... tylko jeśli w Dulmen gościu miał pełen woreczek napisów Capri po 10 E to po co się tak trudzić ? Też co prawda nie były to oryginały ale całkiem ładne.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 12:04:09 /


chlopaki, to co widac na zdjeciach to dopiero nieobrobione odlewy z brazu.chcialem wam pokazac jak to robie i zeby wszyscy wiedzieli z czego to jest.teraz zabieram sie za szlifowanie powierzchni a potem za chromowanie.jesli komus sie podoba taki zlotawy kolor to moge mu wyslac napis przygotowany do pozlacanie(nie podejme sie pozlacania napisow bo nie wiem jaki jest tego koszt i nie mam na to czasu)
Poza tym jesli ktos moze sobie kupis napis za 10E to prosze bardzo.Pokazalem tylko co udalo mi sie zrobic dla siebie i tyle.Lubie sie bawic z takimi pierdolkami i jesli sa zainteresowani,to po kolezensku moge zrobic tego wiecej.Zarobku na tym nie ma prawie wogole bo robie to po kosztach i taka ilosc okolo 20 szt to nie interes na ktorym mozna by zarobic.
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-09-07 12:59:47 /


>>tylko jeśli w Dulmen gościu miał pełen woreczek napisów Capri po 10 E to po co
>>się tak trudzić

po to że do dumlen trzeba by jeszcze dojechać a to 10E nie będzie kosztować :)) pozatym popieram polską inicjatywe i jeśli będe potrzebował to raczej nie będe szukał w dumlen mając pod nosem gotowe rozwiazanie :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 13:04:56 /


Że to żaden interes zrobić 20 czy nawet 50 znaczków to oczywiste właśnie w tej intencji napisałem , że da się kupić takie gotowe znaczki i z całym szacunkiem bliższe oryginałowi . Podziwiam też nakład pracy chęci i zdolności kolegi , tyle tylko gdy ja chcę napić się piwa to nie próbuję go sam uważyć a tym bardziej nie kupuję browaru.Jeśli coś moge podpowiedzieć to lepiej skupić się na pojedynczych literkach F O R D bo to rzeczywiscie jest duuuży problem .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 13:21:04 /


Szczerze mowiac to nie wiem o co ci chodzi bogdanw - chlopak robi dobra robote i szacunek dla niego ze wogole mu sie chce - a wg mnie wyglada to bardzo dobrze i chyba az tak daleko od orginalu nie "odbiegnie". Pozdr. Kaziuk powodzenia:)

ziutoon / 2004-09-07 13:48:53 /


??? mnie o nic nie chodzi. Pragnąłem jeno wyrazić swoje skromne zdanie na temat rzeźbiarstwa artystycznego szanowngo kolegi i jako z natury realista , a z wykształcenia ekonomista wtrąciłem , że bezcelowym w mojej opini jest ponoszenie tego trudu akurat w kwestii napisu "Capri" który nie jest (na szczęście)aż takim niedostępnym rarytasem jak niektórym sie tutaj wydaje. Mój realizm podpowiada mi także ,że kolega poniesie koszty natrudzi się przy Waszym dopingu , a jak przyjdzie do konkretów to uda mu sie odsprzedać może 10 znaczków , a z reszty to se zupy "caprikowej" nagotuje.Pewnie więcej w tej kwestii mogą powiedzieć inicjatorzy innych "produkcji" dla dobra ogółu jak na przestrzeni czasu były na tym forum propagowane .Amen.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 15:34:56 /


Sądzę, że świat byłby często przyjemniejszym miejscem, gdyby nie nadmiar realizmu :/
Jeśli ostatni post mógł "życzliwie" zgasić w Kaziuku zapał, frajdę tworzenia, a potem satysfakcję z wykonanej roboty... to pozostaje mieć nadzieję, że tak się nie stało!

Może gdzieś są hiper-perfekcyjne napisy "Capri". Może są ich całe worki.
A ja jeżdżąc z napisem od Kaziuka często miło pomyślę o Twórcy, bo Jego napis powstanie z PASJI, będzie miał niepowtarzalny, osobisty charakter. Amen.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-07 18:50:04 /


ciekawe czym szanowny ekonomista jeżdzi? bo jak starym wozem to o ekonomii nie ma raczej mowy;)

a na znaczki na pewno będą chętni ja sam sobie kupię i na pewno nie będę jedyny...Znaczki są świetne tak trzymać!!!!

D.O.C. STRUŚ / 2004-09-07 19:00:46 /


takich ekonomistow w polsce to coraz wiecej!!!
i kazdy zaczyna od tego czy mu sie oiplaci czy nie
chcialem zawinac chlopaka do pracy ostatnio , to najpierw za i przeciw oczywiscie z jego strony i jak mu to wyjdzie i stwierdzil ze mu sie nie oplaca i nadal siedzi i nic nie robi !!!!
ludzie co sie z wami dzieje :O
polakowi sie zawsze nie oplaci i sprzedaja nasz rynek obcokrajowcom i jakos im sie to opolaci cos robia, i wchdza z buciorami do naszego kraju !!!!!!!!!!

sorry ale ponosi mnie przy takich sytuacjach

a co do napisu to sam czekalem na wyprostowane "i" tak wiec chetnych bedzie coraz wiecej
pozdrofka

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 23:27:20 /


wystąpię może i w roli obrońcy Bogdana, ale tylko przed tymi, którzy go nie znają, gdyż pozostałym jest to zbyteczne.
Nie raz rozmijamy się z "ekonomicznym rozsądkiem", tylko właśnie z powodu braku znajomości tematu. Bogdan sugeruje całkiem wyraźnie rozwiązanie, że wystarczyło by np. w tym wypadku zrobić większe zakupy w Dulmen po wcześniejszej zbiórce kasy, a skupić się na innym problemie, który jest po obu stronach granicy.
Trudno tylko na raz zebrać wszystkie inf. o potrzebnych częściach klubu i miejscach ich przebywania x cena, o transporcie tych pobożnych życzeń nie wspominając.
Hobby to hobby i rzadko kieruje się zdrowym rozsądkiem, więc tak naprawdę i nasz Bogdan jest hipokryto-ekonomistą ;)
Ale trzeba wspierać polską inicjatywę i jak wyjdą trochę gorzej znaczki, to trudno, zawsze można powiedzieć żeby się wstydził za nie twórca ;)

Znaczki robić, a kto ma możliwość to sobie drugi kpl. za granicą dokupi ;)
A może, będzie taki popyt, że seryjna produkcja ruszy i będą tańsze, i lepsze niż u sąsiadów :)
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-08 10:06:53 /


proponuje ich naprodukować i pojechać z nimi do dulmen :-)) a co :-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-08 11:28:09 /


Widzialem na zywo napisy od Kaziuka i na moje oko nie odbiegają wygladem od oryginalu, szczegolnie te ktore sa juz obrobione i pochromowane.

Puzon / 2004-09-08 13:05:08 /


Dla mnie to wygląda bombowo. Przeca nikt nie bedzie chodził z lupą i sówmiarką i sprawdzał ich z oryginałem!! Na samochodzie będą wygladać zapewne jak oryginalne i nikt na ulicy Cię nie wyśmiej że nie masz orygnału :-P A co do ekonomi - jest to Towarzysza pasja i niech ją kontynułuje bo idzie mu to super. I nie wiekm czy takim najgorszym pomysłem jest aby popchać towar na zachód albo na wschód. Byznes is byznes :-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-08 15:32:34 /


Witam.Dzieki chłopaki za poparcie i motywacje do pracy.Na pewno nie przestane robić napisów dla tych ktorzy beda mieli ochote je nabyc,nawet gdyby komus udało sie kupic napisy za 1E i za tyle odsprzedał kolegom to chwała mu za to!Moje znaczki beda sie roznily od oryginalu tylko jedna rzecza, mianowicie beda sie bardziej swiecily bo sa pochromowane a oryginaly niestety takiego polysku nie uzyskuja.
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-09-09 14:54:22 /


Z tym 10E to przesadziłem http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=56536&item=7919748391&rd=1

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-12 13:23:10 /


Witam.Chłopaki jeszcze kilka dni cierpliwości.10 października mam ostatni egzamin i potem ruszam ostro z napisami.Jak nie bede miał natchnienia do nauki to moze nieco wczesniej zaczne, najwyżej jakiś "awansik" bedzie
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-09-29 11:03:13 /


I co dalej z tematem ?? Bo są chętni :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 21:05:18 /


czy te literki sa nadal aktualne?

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 21:06:03 /


czy temat napisów jest aktualny po potrzebuję do capri Mk1 napis FORD przód i capri tył

jacek_p35 Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-16 13:22:29 /