logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Gryźliny 2002... było, minęło i nie ma.......?

Gryźliny 2002... było, minęło i nie ma.......?

Czy ktoś się zlituje i wrzuci jakieś jeszcze fotki z Gryźlin? Aparatów było od ... cyfrowych też pewnie niemało. Bracia i Siostry, podzielcie się !!! Jeżeli ktoś może nam wysłać za zal. pocztowym film z Gryźlin, to prosimy o kontakt na maila. baj6@wp.pl Pozdrawiamy

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-17 21:29:24 /


Głównie mnie nie było przez ostatnie dwa tygodnie, stąd też brak czasu na wrzucenie zdjęć. Ale juz w najbliższej wolnej chwili nadrabiam zaległości. Z drugiej strony, dostałem dobrze ponad 200 MB !!! zdjęć od różnych osób, i prawdę mówiąc, nie wiem co z nimi wszystkimi zrobić. Bo wrzucić na stronę to trochę ciężko. Samo przejrzenie tych zdjęć i wybór na stronę to zadanie na kilka dni, nie licząc jeszcze nawet swoich własnych zdjęć, których też mam masę. Skończy się to prawdopodobnie tak, że dla chętnych co absolutnie chcą mieć WSZYSTKIE, nagra się to na płytę. A póki co, jeszcze chwilkę cierpliwości ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-18 00:02:09 /


SPOKO !!! Cierpliwość to główna cecha posiadacza Capri. ;))Jeżeli byłoby to możliwe, to bardzo jesteśmy chętni na taką płytkę, tym bardziej, że nasze sprzęcicho to już mały przeżytek i byle nowa fotka z interku otwiera się pół godziny. Wiemy, że robisz dobre zdjęcia, więc na stronę może najpierw wrzuć swoje, a potem ewentualnie jakiś dodatek.
Pozdrawiamy

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-18 00:22:27 /


hm... jak by było potrzebne miejsce to z 100MB bym miał, można by podlinkowac.
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-18 14:17:02 /


Tu nie chodzi o wolne miejsce na dysku, bo tego to akurat nie brak, raczej chodzi o sens umieszczania 200MB zdjęć w internecie - kto o zdrowych zmysłach to obejrzy ? Może ze dwie osoby co mają przyzwoite łącze i za dużo wolnego czasu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-18 15:33:26 /


może bedzie nawet film (ok.30 min) z sobotnich "wyczynów" ale kolega Szajba cosik nie odpowiada na telefony :-(
MOże jak to przeczyta to sie zlituje i popchnie sprawe do przodu.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-19 20:22:41 /


Michał
wrzuc caly material na plyte i wyslij a ja zajme sie wypalaniem i dalsza dystrybucja po kosztach nosnika i wysylki
a na strone tylko najlepsze
jak bedzie ci pasowac to daj znac na priva

Maciasek_3M / 2002-08-21 10:11:12 /


do Michała i nietylko
Mam dwa filmy, jakby coś to walcie.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-22 18:05:39 /


Ludziska!!! FILMIKI !!!
Kolega Patryk udostępnił nam ftp-a z filmikami z Gryźlin.
Znalazł się nawet jeden zeszłoroczny(!), podzielony tematycznie. Na jednym z nich jest nasz kolega Maverick , którego niestety już nie ma wśród nas :( ....
Gryżliny 2002 to jest skompresowany 1 filmik Szajby (wielkie dzięki, bo nie pytałem o prawa autorskie ;))

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-23 10:16:52 /


no to zapusc sznurek do tego ftp-a

Maciasek_3M / 2002-08-23 10:19:19 /


No właśnie podzielcie się!!!!

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-23 10:34:24 /


ułaaa ale ze mnie fujara :))
już daję : ftp://biuro.medsoft.com.pl/pub/gryzliny/
sorry, zamotałem się :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-23 10:36:03 /


Czy tylko mnie wyskakuje ramka z napisem "brak uprawnień dostępu"?
Co z tym jest???

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-23 11:39:47 /


Maksymalna liczba użytkowników = 5 ... pewnie jesteś szósty :(

belunch / 2002-08-23 11:48:48 /