logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » Piszcząca półośka, po wymianie łożyska dalej piszczy

Piszcząca półośka, po wymianie łożyska dalej piszczy

Chodzi o zeszprerowany most z mustanga, który mam w capri.
Piszczało coś strasznie prawe tylne koło, ale tylko jak się skręcało w lewo i przy delikatnym hamowaniu. Wymieniliśmy dzisiaj łożyska i uszczelniacze z obu stron.
Prawa półośka w miejscy łożyska była wyfrezowana na głębokość ponad milimetra. Co jest o tyle dziwne, że wałeczki łożyska ślicznie się obracały i nie wskazywało nic, że jest lub było zblokowane. Założyliśmy inną zdrową półośkę i po kilku kilometrach znowu zaczęło z tylnego prawego koła dochodzić piszczenie przy skręcaniu w lewo czyli pod obciążeniem.
Co jest nie tak?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-23 23:05:33 /


a bieżnia w obudowie była ok ??

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-23 23:15:40 /


Daj fote tej półośki i starego łożyska to bedzie prościej coś wydumac

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-24 17:41:35 /


krzywy most?może dostał kiedyś strzała?

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-24 18:40:20 /


no własnie może krzywa obudowa mostu bo strzała ta strona dostała jak jeszcze w mustangu to działało. To może byc trop tylko traz doklądnie pomierzyć trzeba

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-25 14:08:22 /


Piszczała opona o wydech :) Dr Wit wpadł na ten genialny trop. Jeszcze raz: dziękuję!
Natomiast dalej intryguje mnie, że tak ostro wyciachała się półośka po przejechaniu raptem niecałych 2.000 km

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 19:41:57 /


"Piszczała opona o wydech :)"
A miałem taki dobry dzień dziś...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 23:59:01 /


To dobrze, że tylko 59 sekund z dnia Ci się pogorszyło.

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-27 13:22:56 /


Myślę ze wcześniej przeczytał, tylko porażony specyfiką i złożonością rozwiązania problemu, nie był w stanie odpisać...

Mysza liil (EM) / 2011-06-27 18:03:50 /