logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Układanie instalacji pod maską FC MK1

Układanie instalacji pod maską FC MK1

Nieszczęście się stało, 2 Gb zdjęć z rozbiórki poszły w niepamięć.

Przejmę na pierwszy ogień wszelkie zdjęcia i podpowiedzi jak poprowadzić instalację oraz linki pod maską MK1 , w budzie i w bagażniku, za wyłączeniem deski rozdzielczej - tej nie dotykałem. Szczególnie zależy mi na ułożeniu i rodzaju klipsów, orientacji napisów FoMoCo na klipsach ;) itp. Może ktoś ma tego typu album swojego "nieruszanego od nowości" Capri lub mógłby porobić ?
Dziękuję za wszelką pomoc.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 08:42:56 /


marian rozumiem cię, u mnie przedwczoraj awaria dysku, 90 procent danych odzyskanych, niestety folder z granadą zdjęcia z remontu, pdf-y schematy itp jest uszkodzony, ale walczę dalej, próbowałeś te dane odzyskać?

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 10:33:38 /


problem jest taki , ze pod moją nieobecność dane były przerzucane po sieci. Kilka dysków wtedy padło. Teraz ich nie ma, więc domniemam że były na którymś a nich...

Zostało mi raptem kilka zdjęć ;(

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 11:01:51 /


motyw jest prosty i niektorym znany - BACKUP na cd/dvd
sry za offtop, łączę się w bólu, mi do dziś wypominaja zdjecia z jednych wakacji ;)

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 12:13:54 /


współczuję, choć nie mogę pomóc.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 17:29:57 /