logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Łódz i Kraków !!!

Łódz i Kraków !!!

sluchajcie jegomoscie wybieram sie na poludnie i bede przejezdzal przez te miastka milo by bylo sie spotkac chociaz na 15 min na parkingu przy jakims hipermarkecie, jezeli macie ochote na male ekspresowe spotkanko to bardzo chetnie Was poznam
Hoover

Hoover 3M / 2002-08-18 21:21:19 /


powiedz dokladnie kiedy ??? ja chetnie sie spotkam tyle ze nie mam jeszcze autka:))) (zrobionego)

jagoolmk2 / 2002-08-18 22:51:10 /


w srode do poludnia w lodzi a na wieczor w krakowie lub czwartek rano krakow

Hoover 3M / 2002-08-18 23:07:14 /


No to ja tez bym chetnie podjechal.
Moze jakis maly zlocik, chociaz nie wiem czy wszyscy gdzies nie powyjezdzali?

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-19 00:17:42 /


ja jestem:))) zajenty chyba tauniego wyciagnie:))) moze cos wyjdzie jak bedziesz mial konkretna godzine przyjazdu lub czasy na spotkanie to daj znac :)
Pozdro

jagoolmk2 / 2002-08-19 17:53:52 /


Jak będziesz jechał, to nie zapomnij o marmachu, tylko daj znać dokładnie kiedy będziecie to Was tak szybko nie wypuszczę.Telefon masz. Coś mi się zdaje, że do Krakówka nie dojedziecie ; - )))
Ps.
Sprawdzaj częściej pocztę :) Pozdro od Krasnoludka, Pająka i Wojownika

marmach / 2002-08-19 19:54:51 /


WIEC TAK
W ŁODZI I BELCHATOWIE BEDE W CZWARTEK WIEC 'ŁODZIANIE' ZORGANIZUJCIE JAKIS PARKING PRZED HIPERMARKETĄ KOLE POLUDNIA JESZCE dam znac JESLI SA CHETNI TO NIECH PYKNA MI smsa 501006222
w KRAKOWIE WIZYTE ZAPLANOWALEM NA PIATEK RANO LUB POZNY WIECZOR W CZWARTEK-POZNY WIECZOR JEST CHYBA LEPSZY
ZRESZTA ZAINTERESOWANYCH PROSZE TEZ O SMSKA :)
POZDRAWIAM I
NA GAZIE

Hoover 3M / 2002-08-20 16:05:39 /


Oki to w TAKIM RAZIE W CZWARTEK WIECZOR W KRAKOWIE GDZIE I KIEDY PODAJ GODZINE A MIEJSCE TO MOZE LOTNISKO W CZYRZYNACH ( JAK ZAZWYCZAJ ) JA SIE STAWIE Z FURA JESLI DOJEDZIE :) BO COS MI SIE Z ELEKTRYKA POROZWALALO ALE COS SIE JAK ZWYKLE WYKOMBINUJE :) POZDRAWIAM I DO ZOBACZONKA SZEROKIEJ DROGI HOOVER I GUMOWYCH SLUPOW:)

Zajenty / 2002-08-21 09:02:47 /


do wszystkich jeszcze 1 wielka prosba wyslijmcie mi SMSA kazdy ze swoim nickiem
jak bede na miejscu to rozesle ze np. za 30 min sie widzimy bo ciezko jest mi teraz podac godzine:)
wienc prosze o smski
a jesli wszystko oki pojdzie to jutro wyruszam
juz odebralem autko teraz trylko przeglad i chlodniczka
na gazie

Hoover 3M / 2002-08-21 09:39:42 /


W PIATEK JESTESMY Z COKIEM I ZONAMI W KRAKOWIE
MYSLE ZE POPOLUDNIU JAKAS GODZINA I NP.PARKING POD CAREFUREM
PROSZE WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH O SMSKA!!
A DO LUDZI Z LODZI TO SIE JUTRO WYBIERAM NA 20;00 POWINIENEM BYC-TYLKO GDZIE

NA GAZIE

Hoover 3M / 2002-08-21 22:39:21 /


W takim razie proponuje parking nowego Carrefour'a na ul. Dąbrowskiej.Piatek, godz 17, co Wy na to?

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-21 23:06:02 /


Cześć
No to ja też wpadne z moją mk1 jeśli tylko dojedzie a jak nie to w fiacie mam linke holowniczą :)
Pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-21 23:35:24 /


oki piontek 17:00 to w takim razie ja napewno z autem sie tam pokarze :)

Zajenty / 2002-08-22 10:08:14 /


To w takim razie niech sie wszyscy dogadaja znamy miejsce i w koncu sie spodkajmy

Zajenty / 2002-08-22 18:23:06 /


Jestem w Belchatowie u marmacha. 17:00 pasuje-bede na 100-pod carefuerem w karakowie
na gazie

marmach / 2002-08-23 11:28:09 /


Ostatni wpis został wykonany przez Hooverka moj podpis "został dodany automatycznie" Życzę Wam miłego spotkanka i dobre zabawy. Coś mi się zdaje że Hoover nie wyjedzie w końcu na tą Słowację, bo mu braknie czasu ;-)
i kaski ;-). Pozdrówcie ode mnie tego wariata ;) cOka i jego małą dziewczynkę Kasię. Pozdrawiam wszystkich.

marmach / 2002-08-23 15:09:44 /


Dzieki Wszytkim!! ekipa z Lodzi dala ciala:)
Za to ekipa z Krakowa byla odlotowa-fajnie sie z Wami pilo chlopaki-tylko zajety dal "pupy" ustawial sie ze mna na 7-8 rano na 'kolo" ja tu mu wjazd robie na chalupe a tu zywej duszy-tylko jakis cieciu z gory z balkonu cos szemra zebym mu tu z ranca nie trabil bo spac nie moze-warknolem i poszedl spac;)
bylo bardzo fajnie dieki ale przy "marmachu" chlopaki to jestescie krasnalki:) Jestescie w porzo typy, musimy sie ustawic na kolejny kufelek teraz rowniez z gackiem mysle moze jakos w ziemie jak do zakopca bede jechal? co wy na to?
Marmach wodzu dzieki za Fszystko;) zastanóf sie powaznie nad 14 moze cos zmontujemy!!! Jak Marzenka ma sie lepiej?

Pozdrowka i zapraszam NA POMORZE NIECH WALI KTO MOZE -

NA GAZIE

Hoover 3M / 2002-08-30 23:20:47 /


spox...:) , Pozdrowka od Jagoola :)))) widziales przez bramke mojego trepa???:))))
Ja rowniez mile wspominam ten mini zlocik spox ze wpadles strasznie mi sie podobala twoja furka tylko chyba czegos mu brakowalo pod maska:)))???
Jak jeszcze kiedys bedziesz w kraku lub okolicy to wal jakos sie zgadamy
Pozdro.

jagoolmk2 / 2002-08-31 17:17:19 /


Sorki chlopaki ze nie dotarlem na Rynek. Hoover,mam nadzieje ze jeszcze kiedys wyskoczymy na jakies piwko.
Rzeczywiscie fajna fura, ma cos w sobie. No i ten telewizor :)))
Pozdro i do zobaczenia nastepnym razem
gacek

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-31 17:39:05 /


bylo milo i zajebiscie a kolo czekalo mowilem dzwonic na komurke a nie trabic gdzies pod domami , dzwonek do drzwi jest jeden a na wielkim kacu kolo bylo przygotowan dla ciebie , moze innym razem tym bardziej ze teraz szersze oponki na te fele wlorzylem :)

Zajenty / 2002-08-31 23:30:39 /


Fure widzialem i to nie przez branke bo wlazlem do srodka i dobijalem sie do drzwi, rozbujalem nawet tuniego (mysle sobie alarm sie wlaczy i ktos wyjdzie) a tu lipa!!
Fajne capri ale te 2 biale pasy to "KICZ" zamaloj je albo walnij plomienie:)
Co do TELEFONU i pna na WIELKIM KACU qrka wodna dzwonilem do ciebie na komore a tam sekretara m i sie wlaczylaaaaaa-wienc poskakalem troche po taunim:) poczekalem, i na trase ruszylem:)
dzienx chlopki za spotkanko mini ale fajnie bylo:)
wlasnie wrocilem z tej rozleklamowanej na zloty JASTARNI -wies spiewa i tanczy tylko capriki z 3miasta a W-wa tak chuczala ze sie zjawi i byla 1warszawka i 2 tunie i ktos mowil ze widzial 1 capri z w-wy chudera-ktore zekomo gdzies bylo-
LIPA MOWIE WAM ten nasz spotanx w Krakowie to byl wypas przy tej stypie w Jastarni
na GAZIE

Hoover 3M / 2002-09-01 11:31:55 /


heheh spox, moje paski to pozostałość po poprzednim wlascicielu..... , masakra
Pozdro i do nastepnego:)))

jagoolmk2 / 2002-09-01 17:51:16 /


cześć
pozdrawiam wszystkich obecnych na zlocie oraz tych którzy nie mogli przyjechać i jak jeszcze będziecie w pobliżu to wpadnijcie, może jogool będzie już śmigał tym Rally Cat ;)
pozdrawiam paweł z krakowa

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-01 18:57:24 /


:) nastepnym razem to juz z caprikiem wskoczymy :))

pozdrawiamy
cOke & segal

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-09-01 19:16:13 /


"wlasnie wrocilem z tej rozleklamowanej na zloty JASTARNI -wies spiewa i tanczy tylko capriki
z 3miasta a W-wa tak chuczala ze sie zjawi i byla 1warszawka i 2 tunie i ktos mowil ze widzial 1 capri z w-wy chudera-ktore zekomo gdzies bylo-"

gdzie widziales reklamu zlotu w Jastarni?? - mowilem przez telefon ze "wczasy" i malo aut - to trzeba bylo nie przyjezdzac kapales sie w morzu?? byles na plazy??
a z Karolem i Szajba bardzo przyjemnie siedzielismy sobie do poznej nocy przy piwku (a wy poszliscie spac czy co??)

"LIPA MOWIE WAM ten nasz spotanx w Krakowie to byl wypas przy tej stypie w Jastarni"

sam jestes lipa - byles w Gryzlinach?? nie. to sie nie nie chwal. ;>
stypa? trza sie bylo piwka napic albo do Matrixa podpiac ;)

w zeszlym roku tez prawie nikt nie przyjechal do Jastarni wiec sie nie dziwie Szymonowi ze dal spox w tym roku i specjalnie nie rozglaszal tematu

daj termin to zlecimy sie do Golubia

"na GAZIE"
bez GAZU - bo szkodzi

Maciasek_3M / 2002-09-02 10:03:48 /


Potwietrdzam zdanie Maćka.

Pozdr. i do zobaczenia.......

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-09-02 10:18:05 /


OKI OKI
WIECIE ZE PO OPERACJI I NA KROPLOWIE NIE MOZNA PIC:(
WIENC MOWIE ZA SIEBIE-MI BYLO DRENTWO A JAK SE DALEM KROPLOWE W ZYLE TO MNIE JUZ TOTALNIE ZMULILO I POSZEDLEM LULU
I TYLE DOBREGO ZE ZLOTU ZE TYLKO ZDAZYLEM WARSZAWKE ZOBACZYC(FAJNE SIEDZENIA MIALA)
A CO DO JASTARNI DO WIDZIALEM NA STRONIE PIEKNBE ZDJECIA Z JAKIEGOS WYPASIONEGO ZLOTU:)
MACIASEK A TY MI TU NIE MARUDZ TYLKO WIESZ DO CZEGO SIE ZABIERAJ;)
NA GAZIE-chociaz szkodzi

Hoover 3M / 2002-09-03 00:43:12 /


WITAM KRAKOW!!!!!!!!!
ZIOMALE wpadam do Krakowa i chetnie bym sie z Wami piwka napil!
od środy goszcze w Kraku wienc mysle jakas dobra imprezke wykrecimy:)
czekam na godzine i date oraz miejsce,moze pod tym hipermaketem co ostanio?
jestem pod telefonem:
888244480 lub 508288111
pozdro dla smoka wawelskiego!

Hoover 3M / 2004-06-07 11:25:01 /


A ja się akurat zastanawiałem co będę porabiał w długi weekend i czy aby nie będę się nudził. No to widzę, że już przynajmniej jeden wieczór będę miał ciekawy. A, przepraszam, pod którym to hipermarketem było ostatnio spotkanko, bo mnie nie było, a jeśli pod Carrefourem, to też pod którym, bo (teraz) są dwa? A oprócz Krakowa robisz jeszcze coś rozrywkowo-samochodowego, np. zwiedzasz okolice? Można się przyłączyć?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-07 15:14:40 /


ostanio bylo pod kastoram tez sa dwie ja pojechalem na Kliny a reszt czekala pod 2ga:)
no i sciagali mnie przez cale miasto:)
wpadam poimprezowac do Krakowa

Hoover 3M / 2004-06-07 19:52:30 /


KRAKÓW... hmmm z chęcią pogadam przy piwku z innymi fanatykami forda :) czekam na wytyczne

kokon / 2004-06-07 22:13:59 /


jestesmy ustawieni ja jagoolem i reszta 18 pod pominikiem na rynku
jak cos 888244480

Hoover 3M / 2004-06-08 14:16:57 /


A w jaki dzien ? Dajcie znac jakby co smssem.

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-08 14:20:34 /


hoover pod adasiem ? hehhehehe

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 14:27:08 /


9.06.2004

hehe tak bylo segal po adasiem:)

Hoover 3M / 2004-06-08 14:40:17 /


Pewnie się przyłączę, ale trochę później. 18 to dla mnie za wcześnie. SMS-ujcie, zresztą ja też pewnie będę SMS-ował.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-08 14:55:26 /


A pod adasiem mozna parkowac ? czy to ma byc spotkanie o innym charakterze ?

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-08 14:55:42 /


spotkanie przy piwku:) środa dogz. 18:00 pod adasiem na rynku w Kraku:)
Pozdro

jagoolmk2 / 2004-06-09 01:16:57 /


Na ta godzine nie zdaze, w razie czego gdzie was szukac gdybyscie siedzieli w jakiejs norze i nie byloby zasiegu na wasze komory ?

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-09 10:00:51 /


jest zaj....cie!
kogo niema niechzaluje

Hoover 3M / 2004-06-10 18:33:44 /


Krótka relacja z pobytu Hoovera w Krakowie.
Spotkaliśmy się na rynku pod Adasiem. Po krótkiej naradzie jak zwykle wylądowaliśmy w "Oldsmobilu". Przy pivku i voodzi siedzieliśmy Piotrek, Gacu, Jagool, Robert Sz, Hoover i Ja. Poniewarz się rozgrzaliśmy to trzeba było się przenieść w jakieś konkretniejsze miejsce:P
Tak wylądowaliśmy w "Carpe Diem". Jak przystało na naszą brygadę po zajęciu strategicznego miejsca i opanowaniu lokalu (bez większych strat w ludziach) kontynuowaliśmy zabawę. Wszystko odbywało się dość kulturalnie, kufle latały tylko w stronę ściany obok a Didżej musiał chyba popuścić w spodnie kiedy to Jagool z Hooverem poszli uświadomić go że aktualna muza nam nie odpowiada;)
Naszego bezpieczeństwa bronił Robert (brat Pawła Sz) w którym obudziła się dzika agresja na taksówkarzy i inne istoty dwónożne.
Hoover i Piotrek poznali bardzo miłe nastolatki;) i bawiliśmy się w rytmach lat '50 i '60. Potem już się prawie nic nie działo. Trochę pogoniła nas ochrona i nie wpuścili do kilku knaip ale myślę że ogólnie wrażeń było wystarczająco dużo jak na taki wspaniały dzień:).
Następnego dnia spotkaliśmy się u Jagoola na małe poprawinki i z tego spotkania jest trochę fotek. Myślę że gdzieś je umieścimy niedługo.
Oby było więcej takich spotkań:) i wielkie podziękowania dla Hoovera od Krak Składu za inspirację.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-13 23:18:06 /


No to niech sie Krakow szykuje, bo sie tam wybieram w tym tygodniu :) A w Carpe Diem o ile nic nie myle puszcza muzyke moj znajomy.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-14 10:55:21 /


Bylo na wypasie!
Ekipa z Krak teamu RESPECTA-przyjeli mnie po krolewsku
co prawda nie na wawelu a na rynku:)

Tak jak kolega wspomnial przy pierszym toascie pokale nie wytrzymaly, po sali rozlegl sie brzdek, najpierw konsternacja...potem beka poszedl 2 pokal..3ci...po 10 przestalem liczyć

Nastepnie jagool probowal uswiadomic mnie zeby nie odpalac od swieczki bo go zabije gdyz jest marynazem,udalo mi sie wytlumaczyc ze zabije innego marynarza;P

jedna z wielu atrakcji wieczoru byla wizyta u z D.J.a podejzewam Wydmikufel ze on nas juz nie lubi:)w koncu nikt nie wywala z buta drzi od DJki tylko dlatego ze nie leci to co mialo leciec:D

Zaiskrzyla tez zadyma ale nasz biegly sondowy wszytko wyprostowal:)

To ze nie wpuscili nas do paru knajp to tylko na + bo zwiedzilismy inne!

CYMES
pozdro 4 all KRAK TEAM
dzieki jeszcze raz za wszytko

Jagool- ma szeWrolecika miód,cud i orzeszki i kurte belzebooboF
Michoo-podrywacz nr1 w kraku:)
Robert-tajna bron kraka (najwiekszy zadymiarz)
Gacu-ma sliczne fele jego auto wszyscy znaja i kochaja
Piotrek-nasz biegly,wziol swojego harleya do knajpy:)
Zajenty-wpadl lekko zaspany ale byl!

Hoover 3M / 2004-06-14 12:31:40 /


po ostaniej wizycie w Krakowie...

Hoover 3M / 2005-03-29 21:32:26 /


bylo szybko i treściwie...:) mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie jakis wieczorek...
pozdro for 3M-sklad

jagoolmk2 / 2005-03-30 15:15:37 /


W Lodzi 14.04 o godz 19 pod Geant na Pilsudskiego bedzie zlocik starych autek wszystkich (ople, fordy, merce i cala reszta) jak bedziesz to wpadnij :D:D:D
Pozdro

Baytek Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-02 11:15:17 /


W Galicji jak co jakiś czas odbyło się spotkanie KRK squadu z reprezentacją 3M squadu.
Zaczęło się niewinnie na rynku… Pierwsza knajpa, wymiana informacji technicznych, Micho sprzedał Granadę, Bracia X kupili V8 do MK1, Piotrek zaliczył glebę na H.Davidsonie:) (niegroźną) palił laka na światłach jak przechodziły jakieś nieletnie laski;)

z ciekawszych rzeczy w pierwszym (naszym ulubionym) barze barman nie wydawał reszty, ku naszemu zdziwieniu (z pięknych banknotów drukowanych godzinę wcześniej u Daniela na drukarce laserowej), pisał na karteczce rożne kwoty i twierdził ze to "waluta barowa":)
wypiliśmy parę browarów zakrapianych wspomagaczem, spaliliśmy uroczyście gibona z MAROCO i udaliśmy się dalej.
W następnej knajpie Pawel poczuł się odrobinkę zmęczony;) zaczęliśmy się rozkręcać leciały kufle, pokale, D.J. zaczął grać naszą muzykę (wyjścia nie miał;), wcześniej mała zadyma z D.J.em jego kolegą i panem Leszkiem z za baru kierownikiem sali! było bardzo pozytywnie,(pozdrowienia dla pana Leszka) aż nagle pojawił się pomysł całkiem nowy by do kolejnej knajpy zawitać! Pożegnaliśmy Piotrka i w drogę do już niestety do ostatniej knajpy; wypiliśmy po piwie rozbiliśmy parę kufli ale gdy zaczęły pękać popielniczki ochrona nie wytrzymała i podziękowali nam za imprezę, został jedynie Gacu NA KOLEJNE PIWKO co się z nim stało nie wie nikt:)
Wracaliśmy równym krokiem nie szczędząc wycieraczki z radiowozu..
to tak w wielkim skrócie chłopaki z KRAK squadu na pewno napiszą coś więcej:)
serdeczne pozdrowienia i dzięki za cieple przyjęcie jak zawsze, lista gości

Micho, Gacek, Pawel, Piotrek, Daniel, Hoover i Ania,

Hoover 3M / 2005-09-30 20:05:04 /


Korzystając ze spontanicznego zaproszenia nie mogłem sobie odmówić przyjemności poniedziałkowej ostrej imprezy knajpowej ze wszelkimi możliwymi atrakcjami. Przyznam szczerze, ze nie wiedziałem, ze ochrona niektórych Pubów jest tak wyrozumiała wobec destruktorów ;]
Dodam jeszcze, ze na imprzie pojawił sie Jagool. Niestety tylko duchowo, ale utrzymywalismy z nim stały kontakt telefoniczny.
Gaca nikt nie widział od tamtej pory.
Knajpy niektóre są już dla nas "spalone" , ale w Krakowie jest ich pod dostatkiem więc jeszcze na 20 takich imprez wystarczy.
Miło mi było poznać Hoovera z Anią i wypić kilka piw w takim towarzystwie.
PS. wycieraczka z biało-niebieskiej astry jeśli nie bedzie pasować do żadnego forda, to wiem już co z nią zrobić ]:>
zawsze ją można ciągnąć na lince pod tylnym zderzakiem jako zdobycz

KeepRollin`

Daniello / 2005-10-01 08:39:17 /


Haha:D To już nie muszę pisać że było ostro:] Jeszcze ostrzej niż poprzednio...
Aż ciekawe że to zmierza w takim kierunku :]... to co będzie następnym razem? Pożoga i zniszczenie a jak!!!
Co do knaip to faktycznie gdzieniegdzie nas już bardzo nie lubią, ale co tam i tak tam znowu wpadniemy poszamotaś się troszkę z obsługą :]
Szkoda że kilku osób zabrakło, Jagool będzie żałował tego rock'nrolla, Robert że nie napier... jakiegoś taksówkarza ;P a Gacu już nigdy nie zabierze nas tam gdzie znajomi pracują :D buahahah :D
Ale było fajnie. Szkoda że Piotrkowi ciśnienie i praca nie pozwoliło zostać do końca ale i tak dziękuję wszystkim za świetną zabawę :-)
No i Daniellowi się spodobało :] hehe
Na koniec dodam że następnego dnia jakieś dziwne fatum skosiło wszystkich uczestników owej pamiętnej imprezy... ktoś zaspał do pracy, ktoś zgubił psa buahahaha :D, itd itp. Ale najważniejsze że mamy tu w KRAKU wtyki w urzędzie stanu cywilnego :P - może się przyda kiedyś po nocy z której ktoś niczego nie będzie pamiętał jak tak dalej będzie się działo :P ... do następnego Prezesie Hoover :]

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-01 17:13:39 /


W Łodzi będę 29 a od 30 prawie tydzień w Krakowie, nic dodawać nie musze chyba:)
P.S.Pies sie znalazł

Hoover 3M / 2005-10-28 23:36:10 /


a o której, w Łodzi będziesz? bo ja jeszcze tu przez 3 godzinki posiedzę :-) Potem Rzeszów i dlaej do Krosna ...

BeaTa / 2005-10-29 00:42:51 /


kolo 15tej

Hoover 3M / 2005-10-29 08:32:50 /


No cóż, jak zwykle jak jest Hoover to było ostro, trudno oszacowac ile szkla sie rozbilo (pomimo, ze prosilem i mowilem, ze jak tylko cos bedzie rozbitego to zwijam sie z imprezy, to i tak zostalem do 4 rano).

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-02 12:01:43 /


ok bylo ostro, co dzisiaj czekam na sygnal

Hoover 3M / 2005-11-02 19:45:42 /


czekam na jakąś krótką relację tych co byli bo chiałbym wiedzieć co się działo:) hehe

Hoover 3M / 2005-11-04 22:49:35 /


zawiatm disiaj wieczorem do miasta moich przodkow:)
jesli ktos ma ochote na browar numer znacie:)

Hoover 3M / 2006-02-26 11:23:21 /


Oznajmiam Wszem i Wobec że dziś będę rezydował w Krakowie mam nadzieję że znajdziecie parę min na szybki browar na rynku, myślę że tradycyjnie w Automobiliście-pozdrawiam i do zobaczenia

Hoover 3M / 2007-09-29 11:35:53 /


Jak co roku było godnie:)

Hoover 3M / 2007-10-01 15:10:05 /


Ktos ma fotki z drugiej impry? z Plazy?

Hoover 3M / 2007-10-01 15:11:43 /


Kraków nadchodzę 2-4 Września wydaje się 3 Września Sobota być znakomitym terminem na integracje jak za dawnych czasów... kto się pisze?

Hoover 3M / 2011-08-20 16:06:18 /


Jeśli będę w KR to wpadnę oblać puchar Hoovera :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-08-20 16:27:05 /


Ja się jak najbardziej piszę :)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-08-20 19:44:53 /


ja też, o ile znowu coś szlak nie trafi jak przedwczoraj na spotkaniu krakowskich klasyków. Btw, fajne zdjęcia Beddie, nie mogę skomentować, ale żałujęęę.

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-08-20 20:23:10 /


No to wstepnie piwo przyklepane w Sobote 3-ciego tam gdzie zawsze, ktos jakas godzine zaproponuje?
Cy moglby ktos powiadomic; Micha krk, Gaca, Piotrka, Braci Sz, Jagoola i reszté... oni nie zagladaja na capri.pl a byliby napewno szczesliwi jesli ktos byl by tak dobry i wykonal telefon.
Do zobaczyska!

Hoover 3M / 2011-08-25 12:41:20 /


Z czescia z nich bede sie moze widzial wieczor to dam im znac.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-08-25 13:29:35 /


Ja zaglądam, zaglądam, ale niestety nie będzie mnie w sobotę. Szkoda, że to nie dziś :-(

Pozdro

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-08-25 20:15:49 /


Panie i Panowie o 21:00 startujemy w Oldsmobilu w skladzie Micho krk, Gacu, Piotra, Danielo, Hoover, Michalczewski, Kicok, Beddier kto chetny zapraszamy.

Hoover 3M / 2011-09-03 19:31:53 /


Jak zawsze... tam gdzie zawsze.. dziś:) info Michu KRK

Hoover 3M / 2013-04-08 09:05:30 /


Ostatnie spotkanie dobrze pamiętam w Oldsmobile Pub :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-04-08 19:03:15 /