logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » układ chłodzenia » Chłodnica do v4

Chłodnica do v4

witam,
poszukuję chłodnicy do Forda 1,5 v4 (model P6) z roku 68. w samochodzie była założona chłodnica ze skody favorit z jakimś dołożonym zbiorniczkiem po napoju :)
w rezultacie silnik się przegrzewał (jest już po remoncie i chcę założyć prawodłowa chłodnicę). Na motomobilu jest taka chłodnica: http://www.oldcars.de/cgi-bin/shop/shop.pl?f=NR&c=4646200-1&t=temartic&userid=2676&exact=1 ale cena, przyznacie, jest zaporowa. Poszukuje zatem takiej chłodnicy, bądź jakiegoś pasującego zamiennika.

W p6 od 67 roku chłodnica właśnie tak wygądała jak na zdjęciu, wcześniej zbiorniczek był osobno - takie rozwiązanie też jest dla mnie akceptowalne, ale wówczas będę musiał dokupic jeszcze zbiorniczek. jakie rozwiązanie jest lepsze wg. Was?
z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
Marek

V4 P6 / 2011-07-12 13:34:13 /


od poszukiwań części sa ogłoszenia

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-12 17:10:11 /


to sory - już umieściłem w ogłoszeniach, ale chyba w tym dziale moge poznać Wasze opinie nt. tego jaką chłodnicę założyć, żeby było ok? Czy jest sens kombinować czy poodkładać trochę dłużej i kupić orginał za 300€
pozdr

V4 P6 / 2011-07-12 19:57:03 /