logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Kontakt do zarządu/administracji

Kontakt do zarządu/administracji

Witam serdecznie,

Ostatnio napisałem kilka maili na adresy podane w zakładce "kontakt". Niestety nie otrzymałem odpowiedzi mimo ponownych prób. Czy jest jakiś problem, przepadły, nie doszły czy zwyczajnie nie zostały uznane za wartościowe?

Jeżeli to możliwe to proszę o podanie numeru tel. do szefa wszystkich szefów. np. drogą mailową - redakcja@oldtimery.com

Pozdrawiam Kacper

Kacper9 / 2011-07-14 21:32:32 /


Tu masz profil do szefa wszystkich szefów:
http://www.capri.pl/user/1

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-15 08:33:25 /


No nie wiem, czy jak taki "Wielce Administrator, wielce Portalu oldtajmertowego" nie potrafi znaleźć sam profilu użytkownika, to czy dobrze jest mu go podawać na tacy. Bo już się chyba domyślam rodzaju i treści słanych zapytań :(

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-15 10:38:38 /


Dzięki wielkie. To forum jest nieco inne niż większość na których do tej pory bywałem i sie jeszcze troszke miotam.

"Wielce Administrator, wielce Portalu oldtajmertowego"

Widzę, że masz jakiś problem ale go nie rozumiem wiec pozdrawiam.

Kacper9 / 2011-07-15 14:53:53 /


Jest jakos tak połowa lipca i pewnie niektórzy mają wakacje . Capri.pl to projekt non profit zaś admin wszystkich adminów w takim czasie bywa nieaktywny nawet i 2 miesiące . Strona działa "sama" stąd być może brak odzewu . W teamtach old fordowych zapraszamy do zapytania na forum do ogółu jeśli jakies tamaty innej natury trzeba cierpliwości . Wakacyjnie pozdrawiam.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-17 19:32:43 /


To forum jest inne i powinno być wzorem. Wiejec czytaj to będziesz miotał się mniej. Np. pisząc odpowiedz masz na dole takie coś: nie podpisuj się w tekście - Twój podpis zostanie dodany automatycznie... A jak zrozumiesz, ze Gryziu nie ma żadnego problemu to mam nadzieję, że nie przestaniesz pozdrawiać :)



Mysza liil (EM) / 2011-07-18 17:22:29 /