logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Przednia atrapa w fordzie

Przednia atrapa w fordzie

Nie zauważyłem żeby wątek był poruszony wcześniej więc zakładam takowy.

Jednym z wielu elementów wymagających odnowienia w moim aucie jest gril lub jak kto woli atrapa przednia.

Stąd też mam pytanie, jak powinien on wyglądać głównie chodzi mi o malowanie. Jeżeli czarny to czy mat,półmat, połysk?

Druga sprawa to listewki chromiksowe jak przywrócić ich połysk czym to potraktować aby nabrały blasku, jakiej metody użyć żeby ich nie uszkodzić.

Drugie zdjęcie to atrapa którą udało mi się znaleźć na jednym z aut klubowych czy to jest własnie to co być powinno w ostateczności?

Pytam ponieważ obecnie posiadany grill był już grzebany przez poprzedniego właściciela i nie daje mi on za bardzo obrazu jak wyglądał w oryginale.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-20 21:58:03 /


I wyobraź sobie, że kiedyś Krzakowi taki ładny grill odpadł w trakcie jazdy i nawet go nie rozjechał. Na szczęście ja jechałem za nim i tak kombinowałem, że go w końcu rozjechałem:((

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-20 22:45:29 /


chromixy zdejmij i poleruj, ramki wokół reflektorów były malowane na srebrny, w 75 byl jeszcze na jednej stronie napis ford, atrapka po prostu czarna, mat czy pół at to już w twoj wybór

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-20 22:52:05 /


Zapek gratuluje refleksu :), jak Krzak to ominął to nawet nie potrafie sobie tego wyobraźić, ale widok jak wychodzi mu to spod auta i ty chwytasz pod koła musial być hardcorowy :)

Proko dzięki z radę.
Rozumiem że listewki powinienem polerować polerką (jak na złość nie posiadam takowej)? Czy jest możliwość dorwania jakiegoś filcu czego kolwiek na wiertarkę.

Co do pasty to jakieś konkretne czy standardowe G1, G3 powinienem użyć?

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-21 12:57:10 /


ręcznie poleruj :D pasta do aluminium i chromu

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-21 14:45:24 /