logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Jak z czesciami do dziobaka???

Jak z czesciami do dziobaka???

przypuscmy ze planuje zakup dziobaka rocznik okolo 71-72 najchetniej coupe i chcialbym sie zapytac kogos kto jest w temacie jak jest z dostepnoscia czesci do takiego auta bo jesli chodzi o capri to sprawa dla mnie jest jasna

Picia / 2004-08-11 23:01:33 /


jak masz kase kupisz wszystko, jak nie u nas to u niemców.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-12 08:21:50 /


w Polsce z czesciami lipa.chyba ze znajdziesz jakis sklep na odludziu gdzie maja jeszcze ze starych zamowien.no chyba ze tak jak wpomnial Pajak masz duzo kasy to wszystko mozna kupic w rzeszy ale licz sie z z kosztami np 200euro za jeden blotnik :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-12 10:46:15 /


Podobno w angli mozna kupic cale dziobaki w czesciach,wiec to kwestia kasy.Do coupe najtrudniej o czesci takie jak szyby, klapa i dzrzwi bo pasuja tylko z drugiej kupy.Jak jescze masz wersje GT to zycze powodzenia w znalezieniu elementow wnetrza(jesli czegos brakuje).
Pozdrawiam.

Przemek S. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-12 15:18:54 /


I znowu jakieś Radio Erewań, jak z tą przednionapędową Sierrą :).
GT350A - w Anglii mozna kupic prawie wszystko, ale NIE do Dziobaka tylko do Cortiny MkIII, a one z eklementów nadwozia mają wspólne tylko tylną klapę z szybą i tylne lampy... na dodatek jedynie w wersji kombi.
Nie wiem jak z przednią szybą - do Cortiny podchodzi z któregoś dzioba, ale zdaje się że z Coupe [może Camaro się wypowie?].
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-12 16:40:48 /


czesci mechaniczne sciagnie ci kazdy diler forda, wiec chyba nie jest tak zle.

nmd / 2004-08-12 16:48:05 /


co do drzwi w dziobaku coupe a sedanie 2d i taunusie mk2, to ludzie na mieście gadajo, że różnica polega tylko i wyłącznie na ramce szyby, którą można odwiercić z drzwi coupe i spawnąć do drzwi od sedana 2D, czyli same drzwi bez ramki są niby identyczne, ale ja tam nie wiem :-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-12 17:04:02 /


Drzwi a w zasadzie ich poszycie zaiste jest takie samo.Różnica jest w ramce oraz szybie czyli drzwi moga być od wersji 2 drzwiowej i trzeba przełożyć to co powyżej dolnej linii okna.Najwięcj jak do tej pory miałem problemów ze znalezieniem szybek uchylnych do Qpe oraz znaczka na grila w dobrym stanie.Lusterka zewnętrznego juz przestałem szukać ;-( Mechanika to raczej mały problem wszsytko z powodzeniem od nowszsyvh modeli Taunusa. Z ciekawostek inne są szczeki hamulcowe oraz tuleja mocowania tylnego mostu do budy .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-20 23:45:24 /


Lusterko mial ktos na zlocie, niestety nie kojarze osobiscie za bardzo :) Zapytaj Jabola o kontakt do faceta co mu bedzie felgi sprzedawal.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-21 00:09:06 /


Rzeczywiście widziałem w Gryźlinach takie lusterko co prawda w stanie średnim i bez szkła i ramki ale chyba sie spóźniłem.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-21 10:35:40 /


No a teraz jest w ogloszeniach :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-23 11:28:41 /


Jesli myślimy o tym samym to z pewnością nie jest od dziobaka ani Capri MK1 ;-(

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-23 11:56:00 /