logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » tapicerka granada czy pasuje

tapicerka granada czy pasuje

moge kupic kompletna tapicerke do granady skórzana z elektrycznymi fotelami ale kłopot lezy w tym ze ja mam kombi a tapicerka jest od sedana czy da sie to jakoś założyc w kombi i czy boczki drzwiowe sa takie same bo z tego co wiem to kombiaki nie wtchodziły ze skóra obydwa samochody sa z 83 roku

michałP / 2004-08-16 22:22:01 /


Tylne siedzenie nie pasuje. Znaczy siedzisko bardziej nie pasuje niz kanapa. Proponuje obszyc skora od sedana tylne oryginalne oparcie, siedzisko moze podejdzie w calosci.
Natomiast przednie fotele pasuja, a do elektryki trzeba podlaczyc tylko zasilanie.
Boczki drzwi pasuja od sedana do combi i na odwrot, tak tak, nawet tylne.

Mysza liil (EM) / 2004-08-16 22:26:09 /


mialo byc ze 'oparcie bardziej nie pasuje niz kanapa'... sory :(

Mysza liil (EM) / 2004-08-16 22:27:38 /


Pasuje, ale po pprzeróbkach niestety.
Przechodziłem to w swoim Caravanie.
Ale ja mam welur, a skóra, to już niestety inaczej. U Ciebie musi być wszystko naciągnięte, by miało efekt. Ja musiałem parę naciągów poobcinać, żeby dopasować. Możesz zobaczyć na mojej stronce jak to wygląda po transformacji. Poza tym zapomjij o składaniu kanapy, wykombiowanie jak to zrobić zajęlo mnie chyba z tydzień ( mam podłokietnik z tyłu). Ze skórą będzie cięzko, jeśli niemożliwe w ogóle.
pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-17 09:57:48 /


Witam, podepnę tu swoje pytanie - mam zamiar wpakować tapicerkę przedliftingową w poliftingowe drzwi (Granada Kombi) - czy robił już ktoś coś takiego? wiem, ze klamka jest w innym miejscu i chyba korbka od szyb. Czy da się to jakoś "poukładać" żeby ładnie pasowało?
Pozdrawiam

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 11:42:14 /


Poukładać się da, ale pasować nie będzie. Dziury na klamkę w innym miejscu, inaczej podłokietniki... Nie prościej kupić tapicerkę od poliftingowej?

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 11:52:17 /


hehehe ja właśnie chcę tapicerkę przedliftingową :] Chodzi mi o przemieszczenie klamek tak, żeby pasowały

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 11:58:01 /


A widziałeś drzwi od wewnątrz? To już prościej wymienić drzwi w poliftingowej na drzwi z przedliftingowej. Wierz mi. Albo zrobić tapicerkę na zamówienie.
Porównaj wewnętrzną część drzwi w przed i po liftingowej, to zobaczysz różnicę, no i powód trudności "przesunięcia" klamki.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 12:14:45 /


z calymi drzwiami tez nie jest kolorowo
zamki inaczej mocowane

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 16:34:33 /