logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Nowa przekładnia kierownicza

Nowa przekładnia kierownicza

Witam

Czy jest dostępna na rynku nowa przekładnia kierownicza do MKIII 1983 R4? Jeśli tak to gdzie, jeśli nie to czy da się coś dopasować od innych fordów? Nie chcę szukać po szrotach bo a)nie potrafię do końca ocenić stanu zużycia i b)nie wierzę w pół środki i przesuwanie problemu w niedaleką przyszłość.

Dzięki za wszelkie wskazówki,
Jarek

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-18 08:32:44 /


niestety nie
slyszalem co o wloszczyznach za 500zl, ale nie wiem czy to dobre wyjscie

chyba lepiej wymienic plastiki w oryginalnej

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 08:42:56 /


MOŻNA KUPIĆ ale wartośc zakupu sądze że zbliży siędo połowy wartości twego autka, albo ją jeszcze przewyższy. na szrotach nie znajdziesz bo ich poprostu nie ma można zawsz cośdopasować patrz sierrea/ scorpio ale jest troche przeróbek i nie każdy to zrobi, ale polecam. pozdrowionka

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 08:44:13 /


magiel nowy rzecz ktorej niema

sa regenerowane z angli w cenie 800 zl szt jezeli odda sie stara z tym ze procesz taki troche trwa

mozan wymienic podzespoly maglownicy na nowe, jezeli magiel nie jest zardzewialy na listwie oraz ma zeby nie polamane i lozyska dobre to wystarczy zapotaprzyc sie w kit zestaw naprawczy za 120 zl w ktorym jest wszystko do malga bez wspomagania i naprawicz

przerobek nie polecam bo nikt ci pozniej zbierznosci nie ustawi a koszt operacji wyjdzie wiecej niz sie mozna spodziewac

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 09:15:15 /


Witam
Regeneruje listwy kierownicze o ile nie jest zużyta w 100%.Koszt takiej regereracji od 100 do 250zl zależy ile trzeba materiału włożyć.

Witek z Wrocławia Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-18 10:23:29 /


Nie żebym miał być namolny, ale czasem warto przeglądnąć ogłoszenia

http://www.capri.pl/services/ad?id=4071cd6803d84

Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 10:53:04 /


Camaro, powiedz coś więcej o tych "włoszczyznach"

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-18 14:05:50 /


ja o nich tylko slyszalem, a ze mam wstret do wloszczyzny to nawet nie zglebialem tematu

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 17:56:25 /


Co sądzicie o maglu ze wspomaganiem ze scorpio w granadzie?
Mój już ma małe luzy, a chcę go dobrze zrobić, żeby mieć spokój na parę lat.
Wiem, że ten wątek już gdzieś był na forum, ale powoli zaczyna tych dobrych magli brakować.

AndrzejKudowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-19 00:58:20 /