logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » rozpoczęcie roku szkolnego

rozpoczęcie roku szkolnego

tak sobie dziś z Robsonem pomyśleliśmy że może tak spotkalibyśmy się gdzieś na ślunku. Najlepiej gdzieś nad wodą tak aby można było ostatni raz w tym roku jaja zamoczyć. Orientacyjny (a zarazem dla nas jedyny możliwy termin) to 5-6 wrzesień. Miejsce - gdzieś nad wodą, przeczyce, świerklaniec lub inne zbiorniki retencyjne. Założyciele wątku nie poczuwają się do roli organizatorów. Spotykamy się i tyle. Piwo, woda, dziewczyny, ognisko i może jeszcze inne atrakcje (np walki z miejscowymi) co kto lubi. Po więcej info można udać się na gadulca do Mychy # 3368445 bo mnie od 20 do 29 nie ma. Ona nic jeszcze zapewne o tym nie wie ale coś tam wymyśli :)
No i jeszcze prośba do chętnych o zalogowanie się na tym wątku celem stwierdzenia czy spotkanie się odbędzie czy może z braku chętnych nie.
I słówko do lajkoni. Daleko nie macie więc zapraszamy. Reszta świata także mile widziana.
Bądźcie HEYAH pozytywni!!!

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-18 12:46:09 /


Nie interesuje mnie co wymyslił mój ojcec.Capri należy TYLKO do niego.Ja nie chce mieć z tym autem nic wspólnego jak i zmoim ojcem rownież,więc informacji nie udzielam.Sorki Szymek.

Mycha / 2004-08-18 12:52:33 /


http://www.flamingwheels.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=95

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 13:06:30 /


Mike nie rób tutaj konkurencji!!! :) Mam nadzieję że ten link nie jest umieszczony za sprawą felg :)

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-18 13:11:55 /


Nie - chodzi o to ze jest zlot amerykanców w tym czasie (będący w kręgu zainteresowań większości społeczności ;-) ) i pewnie połowa składu tam bedzie - zresztą co roku przybywają tam też Capri w ilości kilku sztuk wiec czemu by sie nie wybrać kolumną ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 13:17:00 /


zgadza sie !!!! popieram Mike-go
zobacz na to !!!!!

http://www.capri.pl/forum/4119e18417b2d

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-18 20:37:43 /


ja na amerykańców się wybieram, więc miło by było zobaczyć kilku klubowiczów!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-18 22:26:55 /


Dziś dostałam wiadomośc ,że pojawią się Granady.:-)Ja jestem na 100%.Ojciec też.

Mycha / 2004-08-27 01:08:05 /


szkoda że to nie w okolicach poznania... bym podleciał żeby pogadać i cuś wypić ale tak nie ma kasy i dolina żeby dalej jechać:(

D.O.C. STRUŚ / 2004-08-27 01:31:06 /


Jak spadnie mi jakis worek z pięniędzmi pod nogi,albo na głowe to też pojade,ale worki z pieniędzmi to raczej nie spadają :(

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-27 15:07:50 /


a mnie sie plany coraz bardziej krzyżuja... ale będe choćby na jeden dzień.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-29 19:51:02 /


na amerykańcach oczywiscie ;)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-29 20:29:35 /


a więc ustalone. Spotkanie odbędzie się 4 września około godziny 11,00 na placu przy warsztacie Robsona. z powodu braku chęci organizacyjnych będzie to spotkanie jednodniowe. Po zalogowaniu się wszystkich chętnych wyruszymy sobie gdzieś nad wodę. Aaaaa! Miejsce spotkania znajduje się w Sosnowcu - Zagórzu przy ul. braci mieroszewskich na przeciwko stacji paliw petrochemia "ZET"
Pozdrowienia i do zobaczenia.
ps. Balcerowicz musi odejść!!!

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-30 17:49:31 /


ale fajnie było, choć z małym kilkugodzinnym poślizgiem bo każdy nagle w sobotę musiał wytwarzać produkt krajowy brutto. Ale co tam. A na zakończenie spotkania odbył się pokaz firewerków (czy jakoś tak).I grill był i jazda konna, piwko, dziewczyny (więcej niż facetów), perkozy, łowienie ryb i wiele wiele innych atrakcji w postaci np. opla manty :-) i golfa z grillem zapewne z firmy biedronka tuning lub real motorsport :-)
Pozdrawiam uczestników i nieuczestników!
Bądźcie heyah pozytywni!

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-05 09:58:43 /


Szymku nie wspomniałeś o wspaniałej akcji ratunkowej.;-) Gdyby nie ty i ojciec to bym umarła na słońcu.A sztuczne ognie specjalnie dla Nas były :-)Konik tez był extra

Mycha / 2004-09-05 23:45:59 /