logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Witam

Witam

...z góry przepraszam jak nie tu powitalnia ale motam się na tym forum może ktoś mnie przekieruje.Jestem właścicielem dwóch 17m P5 chciałem rzucić foty i konkretne pytania ale nie wiem gdzie a może muszę być najpierw w klubie może ktoś mi to powie.Mam dwa cuda do remontu i pomimo że jestem mechanikiem ale z praktyką na bakier bo teraz bardziej kierowcą i druga praca diagnostą.Jeszcze wiele mam do napisania ale gdzie Krzysztof

KAWA Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-26 22:01:41 /


W profilu ("konto" w prawym górnym rogu ekranu) znajdź akapit:
"UWAGA: jeżeli chcesz stworzyć stronę z prezentacją samochodu(...)"

Tam masz informacje jak założyć stronę samochodu, która trafi tutaj:
http://www.capri.pl/cars/

PZDR

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-26 22:45:09 /


Co to jest mechanik z praktyką na bakier?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-26 23:04:38 /


A to taki co wstawia samochody pod wiate i nawet przedtem nie umyje, i niczym nie porzykryje, a zabiera sie do montowania dopiero jak z dwoch mozna zlozyc ino pol... :D...

Zartuje. Ale umyj je do cholery!

Zombie / 2011-10-26 23:52:54 /


eee no. ja tam jeszcze widzę pod wiatą ładną 323...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 19:09:14 /


....Pod wiatą i nie umyte bo dopiero co kupione przeze mnie a jeszcze nie zabrane.Stały w tym miejscu kilkanaście lat ,ale chyba na razie i tak nie umyje bo nie mam gdzie ich wysuszyć,jeden z nich praktycznie bez śladów korozji-może dzięki tej warstwie brudu.I jeszcze z tym mechanik na bakier-22 lata temu składałem z zamkniętymi oczami silniki w geofizyce do Iraku,dziś wiele rzeczy nie pamiętam-brak kontaktu z tymi zagadnieniami-proste,ale dyplom mechanika mam i co z tego, na nowo muszę na niego zapracować- dla samego siebie.To na dzisiaj koniec ,dziekuje wszystkim za zainteresowanie,zrobie tak jak mi sugerowano odnośnie prezentacji mojego auta,trochę mam problem bo kupiłem i przewiozłem ich dzisiaj trzy(2 taunusy i warszawę )ale o tym póżniej Dziękuje

KAWA Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 21:05:34 /


Zajęcie na zimę masz :) POWODZENIA!!!

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 21:21:24 /


fajna wiate wyrwales :) powodzenia i cieplego garazu na zimowe wieczory zycze :)

mefcios Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-28 00:10:37 /