logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » Hej

Hej

Witam, mam nadzieję, że w odpowiednim miejscu zakładam wątek :P Jak nie, to mnie przenieście :P Bo nie mogę się jeszcze odnaleźć na capri.pl :(

W moim posiadaniu jest Ford Gdanada, który kupiłem od waszego forumowego kolegi. Założyłem już stronę, ale od 3 dni czekam na akceptację i na razie nici .. :(

Mam na imię Daniel i jestem ze Starogardu Gdańskiego :) Pozdrawiam

Oska Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 01:45:19 /


Źle utworzyłeś stronę dla samochodu - > najpierw dajemy KONTO -> Twoje samochody ...... dalej klikamy Dodaj nowy - podajemy dane dotyczące modelu, generacji, rocznika , silnika itp i dopiero przy tym konkretnym samochodzie wylistowanym klikamy [stwórz stronę] ...


a w skrócie

http://www.capri.pl/image/forum/487015/160512



Zapewne czerwony druk umknął Twojej uwadze ew. nie zgłosiłeś jej do aktywacji ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 03:04:22 /


Witamy!

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 07:22:34 /


Dżizas kristas, Majk - więcej samochodów nie miałeś?? :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 07:55:50 /


To stare foto - ostatnio nie miałem czasu aktualizować a mam jeszcze pare niewpisanych :-P A o co było to pytanie ....




Jeśli utworzyłeś tamtą stronę to zrób to poprawnie , przekopiuj opis , a zdjęcia będzie trzeba jeszcze raz załadować -- a najlepiej poślij link do strony którą stworzyłeś na moderator@capri.pl

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 13:13:36 /


Wszystko zrobiłem wcześniej tak jak opisujecie i wciąż nic.. nadal czekam, ale podeślę wtedy linka na podanego @.

Oska Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 17:48:35 /


Jako informację z pierwszej ręki powiem Ci , że Twojej strony samochodu nie ma w widocznych do aktywacji ..... jakby jakieś były to są na bieżąco włączane do góra 3 dni .... Więc albo link , albo coś jest nie tak .......... strona samochodu powinna mieć adres w formacie www.capri.pl/car/**** (gwiazdki to cyferki)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 18:22:15 /


i tak też wygląda http://www.capri.pl/page/3891 ale pisze, że jest zgłoszona ..

Oska Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 20:10:51 /


e, no może trochę inaczej :P Mam trochę problem z przyzwyczajeniem się do tego forum, także musicie mi wybaczyć ..

Oska Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 20:11:57 /


Jak to musimy?
To Ty się musisz nauczyć obsługi :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 20:42:39 /


Źle zrobiłeś. Link ma być taki jak MiKE podał.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 20:47:44 /


No cholera coś źle jest - powinno być "car" a nie "page" .... aby utworzyć stronę dla posiadanego samochodu -> wchodzisz w Konto (prawy górny róg) .... przewijasz i w zakładce "Twoje samochody" masz listę posiadanych samochodów oraz datę zakupu jeśli takową podałeś a obok niebieskimi literami następujące opcje :

[ Edytuj dane | Usuń ] [ Stwórz stronę ]


dla aut z utworzoną stroną będzie to :

[ Edytuj dane ] (puste pole zamiast usuń) [ Edytuj stronę | Pokaż stronę ]


Jeśli masz drugą opcję to podejrzyj w pasku do jakiego adresu Cię odsyła - zwróć uwagę czy "car" czy "page" a jeśli da się na nią wejść - zobacz co masz u góry niebieskimi literami - ostanią opcją powinno być [ Zgłoś do aktywacji ]

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 20:49:46 /


Moją stronę z autem Mike aktywował ok 15 minut po zgłoszeniu jest przeze mnie, więc się da tylko trzeba czytać.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 20:51:31 /


Fakt , że jest to strasznie mylące i dla nas obeznanych z tą stroną założenie stronki auta po raz drugi czy n-ty nie przysparza problemów .


Ja już wszystko jak mogłem najprościej wytłumaczyłem teraz kolej na ruch kolegi Oska ... jak dokładnie przeczyta i krok po kroku zrobi to jeszcze raz to stronka będzie widoczna.


Ja widzę tylko tytuł, że chodzi o Granadę z Cosworthem :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-27 21:12:32 /


No trzeba wyraźnie zaznaczyć, że użytkownik może tworzyć 2 typy stron. Jedna ogólna (impreza, instrukcja itd...), a druga TYPOWA dla prezentowanego SAMOCHODU. I w sumie to bardzo łatwo znaleźć i ogarnąć. Ale jak się jest najarany jak Arab na kurs pilotażu, to się klika wszystko po kolei i potem problemy. Myśleć więcej, i nie nerwowo z enterem!

Mysza liil (EM) / 2011-10-27 21:24:15 /


dobra już wiem , zajebałem się jak młody w akcji :P dodawałem posta, ale nie tam gdzie powinienem :P

Oska Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-27 22:54:15 /


No i gitara. Dla każdego z klubu po 5 zeta na konto.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-28 08:55:36 /


spoko :]

Oska Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-10-28 21:33:52 /


Uwielbiam posty typu "Hej" :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-30 11:06:50 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.