logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » III Zlot RedCar 10 Marca 2002

III Zlot RedCar 10 Marca 2002

III Zlot RedCar 10 Marca 2002 roku Kaziemirz Dolny - Janowiec
Plan zlotu

9 : 30 do 12 : 00 zbieranie się na rynku głównym w Kazimierzu Dolnym nad Wisłš 12 : 30 paradny przejazd przez Puławy do Janowca na plac główny 13 : 20 zbiórka w restauracji i , wybory samochodu zlotu 15 : 00 Ogłoszenie wyników

Konkurs

Wybieranie odbędzie sie na zasadzie jawnej , każda osoba uczestniczšca w zlocie będzie mogła wypełnić kupon z numerami rejestacyjnymi dwu samochodów ( niewolno wypełniać swojego numeru rejestracji ). Wszystkie głosy zostanš policzone i na tej zasadzie zostanie wyłoniony zwycięzca

Nagrodš będzie o ile będzie bo finanse słabe ...

Puchar przechodni dodatkowe gadżety do samochodu ( olej itp. )


UWAGA !!! Pierwszy raz uczestnictwo w zloci będzie odpłatne , opłata została ustalona na 10 zł od samochodu


Ato 10 zł to właśnie nagrody dla zwycięzcy plus
opłata za pobyt na placu w Kaziku Dolnym


DOSTAŁEM POZWOLENIE NA WJAZD NA RYNEK GŁÓWNY OD 10:00 DO 12:30

ALE PROSZĄ O DOBROWOLNĄ WPŁATE NA REMONT ZABYTKÓW KAZIMIERZA DOLNEGO WSZYTKO CO ZOATANIE PO ODLICZENIU PONIESIONYCH PRZEZEMNIE KOSZTÓW , ZOSTANIE PRZEKAZANE WŁAŚNIE NA KONTO TYCH NAPRAW !!!!

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-01 18:43:36 /


W niedzielę ok. 10 pojawimy sie na dwie Caprychy :-). Do zobaczenia

kavaler / 2002-03-09 02:49:47 /


Siemacie powiem tyle zlot byl super z tym ze niewiem co was tych co byli naszlo ze jak zaczol padac deszcz to sie zmyliscie organizator wcale nie pojechal my zostalismy w 9 aut i jeszcze byly wyscigi jezdzenie na snopku siana za samochodem i jaranie lakow a dzescz padal 10 minut potem bylo wpozo ci co polechali duzo stacili zalucie dla tych co zostali serdeczne pozdrowienia. Krzysiek CHUDER

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-10 20:50:00 /


Fakt zabawa była super... niedługo wyślę zdjęcia z wyścigów na "snopku słomy" :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-11 09:43:01 /


Zlot był bardzo udany ....... spodziewałem się większej ilości samochodów i w nieco lepszym stanie wizualnym i technicznym ale cóź kasa z nieba nie leci a każdy realizuje marzenia na miarę swoich mozliwości......osobiscie najbardziej podobała mi sie jazda na snopie siana (szkoda że mi padła bateria w kamerze) czeakam na kolejny zlot ........pozdrawiam wszystkich uczestników.

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-11 10:15:06 /


Zlot byl sooper. wszystko wskazuje na to ze zloty RedCara wyrosna na jedna z wazniejszych pozycji w corocznym zyciu fordziarzy. kazdy kolejny zlot jest coraz lepszy. Szkoda tylko ze tak duzo aut bylo pomalowanych PLAKATOWKAMI i wlasciciele musieli uciekac gdy zaczal padac przelotny deszczyk :)
Ja zostalem do konca i nie zaluje.

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-11 17:38:13 /


Za to ja zaluje ze mnie nie bylo .....:(((
z niecierpliwoscia czekam na relacje i zdjecia.
Pozdrawiam i do zobaczenia w Gryzlinach (tego nie moge opuscic)

jagoolmk2 / 2002-03-11 19:56:37 /


chyba nigdy nie widzialem tyle pieknych samochodow na raz :-) lacznie z laweta. nawet frytki z maca na koniec smakowaly :-) ze zdwojona sila zabralem sie za oszczedzanie (od zlotu nic nie jadlem) kasy na renowacje w moim capri. tylko z nerwow pije za duzo :-))))

Jabol / 2002-03-13 01:15:32 /


Jest już kawałek opisu zlotu zdjęcia jutro pojutrze
RedCar
Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za przyjazd

http://redcar.lublin.pl

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-13 08:03:20 /