logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Jakie przewody zapłonowe stosujecie w Fordzie?Marka i cena?

Jakie przewody zapłonowe stosujecie w Fordzie?Marka i cena?

Witam

Obecnie prowadzę rozmowy z dostawcami i producentami przewodów wysokiego napięcia i staram się wynegocjować ceny hurtowe na poszczególne silniki.
Oferta może zawierać produkty od góry do dołu spektrum ceny.
Tzn od zamienników jak MaxGear , Kager, Leader,Sentech,Janmor, Champion i NGK po przewody Magnecora czy inne ręcznie robione.
Więc moje pytanie w tej ankiecie jest dość proste jaka cena wam odpowiada za przewody do silników R4 rzędowych i jaka do V6?
Jak uzyskam odpowiedź o akceptowalnym poziomie cenowym i ilościowym potencjalnej grupy zainteresowanych osób zakupem mogę spróbować przedstawić cenę dla clubu.
Inaczej można rozmawiać gdy jest możliwość zakupu ok 100szt zestawów przewodów do rzędówki czy v6 a inaczej gdy 1 czy 10szt

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-21 13:16:59 /


za v6 mysle ze kolo stowki byloby dobre

romet Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-21 13:39:22 /


NGK do V6 po 70PLN brutto byłoby ok.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-21 13:51:58 /


Moim zdaniem najlepsze były motorcrafty ( naj najlepsze te czerwone, a bardzo dobre te czarne) - oczywiście jak można je było jeszcze dostać. W V6 przelatałem kilka różnych kombinacji i tylko z nimi nie było nigdy problemu ( 20-letnie działały lepiej niż nowe janmory).

Sentech, Janmor (tfu), Bosh i NGK dla mnie odpadają. Miałem każde ( w różnych autach) i szybko bardzo padały ( ngk nawet w pudełku już padły ;)

O R4 się nie wypowiadam, ale w V6 realną cena za zestaw dobrych kabli to od 100 do 150 zł.
Jak by mi ktoś gwarantował, że się przez 2 lata nie posypią to i nawet 200.

michalch83 / 2011-12-21 13:58:10 /


Słyszałem, że NGK robiło kable dla Motorcrafta, zamówiłem kiedyś NGK u Chudera, wyglądały dokładnie jak Motorcraft tylko były czarne, działały i działają do tej pory bez najmniejszych problemów, nie rozpadły się a były już kilka razy zdejmowane. Więc ja bym stawiał na NGK w dobrej cenie.

chadzior Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-21 14:23:43 /


NGK i Motorcraft. Ważne by były 8mm.

Mysza liil (EM) / 2011-12-21 14:32:03 /


Tylko z NGK i Motorcraft jest jeden problem. Jak się kupi nówki, to następne za 10 lat;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-21 14:44:40 /


Motorcraft jest tylko pakowaczem dla niego przewody dostarcza NGK. Wiec to to samo.
Z NGK i Championa coś powinienem załatwić tylko cenę muszę dostać dobrą a inne marki są lepsze lub gorsze ale cena czasem przemawia za tym.

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-21 16:29:23 /


A do silników 4 cylindrowych ???Jakieś sugestie?
NA razie firma polska zaproponowała przewody za 30-35zł przy większym zamówieniu.
A NGK cenowo do 4 cylindrów 65-70zł
Do V6 w 100zł prawdopodobnie Champion będzie
a NGK drożej 125-130zł.

Prowadzę jeszcze raz pogaduszki z Championem kable świece aby przywrócić jakieś stany minimalne ale jeszcze musi być zainteresowanie. itd
A świece NGK w większości przypadków już mam na półce :))
Wiec jak coś to zapraszam :))

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-22 17:31:04 /