logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Taunus w Kwidzynie.

Taunus w Kwidzynie.

Dobry wieczor!

Kochani, czy jest tu ktos z okolic Kwidzyna kto moglby sie poturlac i obejrzec dla mnie samochod? Chodzi o tego Taunusa:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=154142172&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=38&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&pageNumber=1

Dzwonilem, koles wydaje sie bardzo sympatyczny, ale nie jest na forum. Samochod jest po remoncie okolo szesc lat temu i "tak wyglada". Mnie interesuje przedewszystkim jak jest technicznie. Hamulce, silnik, gaz, zawieszenie. Auto jest dla kolegi, plan jest odebrac toto na kolkach na poczatku stycznia. Ale wiadomo, co dwie glowy to nie jedna, a pojechac zeby wracac tez niema co przy tej cenie, i przy tej odleglosci.

A moze ktos zna ten samochod?

Za wszelkie info bede bardzo wdzieczny.


Zombie / 2011-12-29 18:59:26 /


dzwoń do Jaca, on jest z Kwidzyna:

http://www.capri.pl/user/2884

a jak on nie będzie tego znał to Irek już na pewno ;)

http://www.capri.pl/user/8660

michalch83 / 2011-12-29 22:18:55 /


ładny całkiem tylko lusterka ma takie dziwne ciekawe z czego te lusterka?

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-29 22:21:57 /


Gosciu cos mowil ze ma kumpla z Capri ktory tu przesiaduje... Poczekam jeszcze kapke, anozwidelec sami sie zamelduja.

Zombie / 2011-12-29 22:55:04 /


Auto jest Pitera . Jeździć nim nie jeździłem ale znam właściciela.
Mogę się dopytać co i jak , porobić zdjęcia itp.
Parę lat temu Jachu z Grudziądza robił blachy.
Jeżeli dobrze kojarzę, to silnik był tam mniejszy a ten pochodzi z innego taunusa.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-30 01:11:31 /


Silnik jest ze Sierry. Blacha nie problem, mamy blachy i nawet konserwy. Chodzi o stan techniczny (chce jechac tym 1000 kilometrow), i wnetrze. Czy gazownia dziala jak nalezy, czy jezdzi na benzynie i na gazie (mowi ze tak) itd. itp. Krotko, czy sie nie zlamie. To wlasciwie wszystko.

Koles chce mi przyslac zdjecia, jak przysle i bedzie konkret, czy mogl bym sie do ciebie odezwac w sprawie przejechania sie tym?

Zombie / 2011-12-30 01:19:32 /


Dzieki za odpowiedzi Panowie.

Zombie / 2011-12-30 01:20:55 /


lusterka chyba z beczki

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-30 09:33:05 /


najbliższy termin jaki mam wolny , to będzie środa lub czwartek czyli 4ty lub 5ty styczeń. jeżeli to nie zapóźno to podejdę

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-30 18:45:38 /


Napewno nie za pozno. Chyba ze Piotrek sprzeda grata zanim zdazymy zorganizowac wyprawe.

Zombie / 2011-12-30 20:14:20 /


to w środę lecę go oblukać. jest jeszcze instalacja lpg do ogarnięcia ale o tym to chyba Piotrek pisał na prv.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 15:09:57 /


?

Dodatkowo? Czy jak to rozumiem?

Sluchaj, sprawdz prosze jedna bardzo ale to bardzo wazna rzecz. Potrzebuje dokladnej nazwy, marki i co sie da od instalacji LPG. Napisalem Piotrkowi majla, ale dopiero wczoraj wieczorem...

Zombie / 2011-12-31 18:13:46 /


OK! sprawdzę co się da , i o czym nie zapomnę .
do środy pisz na c.pl lub na prv. co chcesz bym sprawdził, a ja w miarę moich możliwości i mojej wiedzy sprawdzę.
a jak będziesz w pobliżu a ja nie będę pracował to zapraszam na kawę, herbatę, browara itp....

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 20:43:15 /


Oprocz techniki (czy nie wylizany rozrzad, czy nie klepie, kurzy, dymi) i oprocz tych papierow do gazowni, czy raczej dokladnej nazwy, i jakiegos numeru tego calego kotla nie potrzeba mi nic do szczescia.

A piwo, jak pojedziemy to sie krzynke Flensburgowego soku dla ciebie i kolegi odpali za trucie wam dupy. Tak sie nalezy. Przynajmniej tutaj.

Zombie / 2012-01-01 03:11:03 /