logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » PCK - Kalendarze 2012 - odbiór

PCK - Kalendarze 2012 - odbiór

Zapraszam po kalendarze.

Mam 7 sztuk do rozdysponowania, więc kto opłacił zbiorówkę odebrać staff może u mnie na Bajkowym.

Okładka najfajniejsza :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-02 13:35:10 /


Został mi jeden nieodebrany, a zaraz będzie marzec - wieszam go u siebie.

Anonimowemu sponsorowi dziękuję.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-25 11:50:02 /


A czasem dwa nie zostały które opłaciłem z przesyłką zbiorową do PCK ?
Może późno ale kiedyś bym chciał je odnaleźć, czy pytać u źródła ?

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-27 10:34:36 /


No cóż, został jeden - nie miałem żadnej listy, tylko kopertę. Ale najbardziej podejrzanie zachowywał się w trakcie odbioru Andrzej Taz ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-27 20:00:21 /


Bys sie wstydzil hrabia :p

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-02-27 21:56:58 /


Ooo, przynajmniej wiem, jak Cię do tablicy wywołać ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-27 22:15:58 /


To trzymaj ten jeden chociaż, mam nadzieję że odbiorę zanim się zdezaktualizuje, zebym chociaż na grudzień popatrzył :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-01 12:33:14 /


Nie wiem jak to wyszlo, ale jakos dostarcze w najblizszym czasie ten brakujacy. Prawdopodobnie przez wszystkiemu winnego Taz'a ;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-01 12:39:06 /


Ludzie MARZEC mamy, MAAAARZEEEEEC :) Tak więc spokojnie ;) jeszcze parę kartek zostało :P

Mysza liil (EM) / 2012-03-01 17:22:04 /


A ja kiedy się doczekam?

niniek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-02 10:55:51 /


To jednak poproszę zwrot pieniędzy....

niniek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-15 00:32:35 /


1. Nie ten watek
2. Zle wypelniles dane przelewu
3. Odbior masz u Beddiego. Tu faktycznie jest jakies nieporozumienie w ilosci sztuk, ale nie mam odzewu od Beddiego.
4. Nawet nie wyslales maila, o ktore prosilem.

Podsumowujac. Jesli dogadam sie w koncu z Beddiem i tam byl jakis blad, to bedziesz mial odbior u niego. Nie masz opcji zwrotu, bo zastrzegalem aby byc ostroznym z wypelnianiem tematu przelewu, a Ty to olales.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-15 01:11:44 /


Ale to chyba chodzi o zwrot pieniędzy od MEN-u za niedouczenie na poziomie szkoły podstawowej :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-15 08:51:04 /


No pięknie, zaraz się okaże że to ja jestem wszystkiemu winny i jeszcze mi się oberwie bo miałem czelność upominać się....

Ad. 1. Temat pasuje.
Ad. 2. Przepraszam za pomyłkę i ewentualne zamieszanie ale jakie to ma znaczenie teraz? Przecież dobrze wiesz, że pieniądze masz wpłacone w pełnej kwocie. Minęło kilka miesięcy. Jeżeli dalej masz jakieś wątpliwości to dysponuję potwierdzeniem ze swojego banku.
Ad 3. Beddie stwierdził że nie ma dla mnie kalendarza, ja nie wnikam w sposób
dostawy i Wasze uzgodnienia. To jest Wasza sprawa i trudno abym w nią ingerował. Wyjaśnijcie to sobie między sobą.
Ad 4. Nie przypominam sobie, być może coś mi umknęło.

Chcę otrzymać tylko to, za co zapłaciłem a jeżeli z jakiegoś powodu nie jest to możliwe to oczekuję zwrotu pieniędzy. Czy oczekuję zbyt wiele?

GRYZIU Pilnuj swojego nosa, generujesz spam.

niniek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-15 09:58:41 /


Temat nie pasuje.
Nie SPAMować nam tu w dziale PCK (Poznań Capri Klub).

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-15 10:16:44 /


Zapisales sie w kalendarzomacie? Tak, wiec musiales to przeczytac - ''UWAGA! Pomimo moich próśb o dokładne i zgodne z instrukcją wpisywanie tytułu przelewu, sporo osób nic sobie z tego nie robiła, więc w tym roku zaostrzamy rygor. Jeśli dane będą niepełne, kasa przepada i kalendarz nie zostanie wysłany! ''

Jak masz ochote, to pokazuj potwierdzenie, mozesz nawet publicznie, a wtedy wszyscy zobacza, ze podazajac za ta instrukcja:
''Jeśli decydujesz się wpisać na listę, to od razu wykonujesz przelew. W tytule przelewu zapisujesz:
a) w przypadku wysyłki grupowej, swój nick z C.pl, ilość zamówionych sztuk oraz miasto, do którego kalendarz ma być wysłany
b) w przypadku wysyłki indywidualnej, swój nick z C.pl, adres oraz ilość zamówionych sztuk.''
Wypelniajac pole tytulu wpisales - "NINIEK KALEDARZ CAPRI 2012''

Z mojej strony koniec tematu.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-15 11:00:48 /


A Mówiąc o kalendarzu to jeden jeszcze leży u mnie chyba dla Matiego

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-15 17:50:52 /


Wygląda na to że jeden u Taza i jeden u Hrabiego, by się zgadzało.
Nie mogę obiecać ale koło weekendu był musiał ze Stachem wycieczkę zrobić i pozbierać. Będę dzwonił wcześniej.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-19 23:13:50 /


to podwiozę do Hrabiego bo pewnie będę szybciej na bajkowym niż Marcin w Swarzędzu.

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-19 23:16:26 /