logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » granada mk1

granada mk1

Witam jeszcze raz Nie chciałem nikogo zdenerwować moim pytaniem Żle zaczołem Moja fascynacja starymi fordami zaczeła się jakieś 7 lat temu od taunusa tc2 2d w idealnym stanie stojącego na szrocie w którym pracowałem Kiedy dogadałem się z właścicielem ze go wezme ktoś przejechał po nim widlakiem Od tego czasu moim marzeniem jest kupic i odrestaurować jakiegoś fordzika Co do pytania o granade mk1 to nie wiem czy nie porywam sie z motyko na słońce BARDZO mi sie bodoba dlatego chciałem wiecej sie dowiedziec na ten temat

DWojti / 2012-01-04 20:29:08 /


No bez jaj :D Znowu Ty ?

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-04 20:31:42 /


z motyko... a później ludzie pijo, jedzo, tańczo, siedzo, robio, myjo, jado...
twardy zawodnik, szacuneczek za wytrwałość :D

rzułty BUC Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-04 20:34:12 /


och będzie lincz :)

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-04 20:34:16 /


Jak Ci się tak podobał ten Taunus to go było bronić rękami i nogami żeby z widlaka na wagon nie poszedł.

Mysza liil (EM) / 2012-01-04 20:40:13 /


ja słońce ty młotyka!!!

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 20:43:44 /


Hihi...

A co chcesz wiedziec? Juz ci ludzie sznurowali w tamtym watku info. Jakbys choc przez 10 minut poserfowal po tej stronie zostaly by ci sie trzy pytania. Moze cztery. Wtedy by ci koledzy dopomogli jak potrafia, moze ja bym slowko dorzucil i wtedy by cos z tego bylo.

A juz drugie zdanie "moja fascynacja trwa juz 7 lat", a potem "bazowe" pytania, raczej nie zwiastuja niczego dobrego.
Serio. Ja rozumiem to jako: "chce wiedziec wszystko", a tak itak sie nieda, poszperaj, zadaj konkretne pytania, wtedy pogadamy.

Zombie / 2012-01-04 21:02:28 /


Mamy ogromne forum tutaj. Jak chcesz wiedzieć wszystko, to trochę poszperaj. A tak wychodzisz na napalonego analfabetę... Który ma godzinkę i zobaczył na allegro granadę, przypomniał sobie, że 7 lat temu zobaczył coś podobnego i było fajne i skrobie wątek niczym dziecko neostrady.

Serio. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i dużo więcej. Trzeba tylko chcieć i umieć czytać.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 21:10:30 /


najlepsza rada pod słońcem północy : kup taunusa, wtedy granada wyda Ci się jeszcze lepszym autem ;)
Co do pytań, jak nie potrafisz tu wyszukać to pisz w googlach, i tak Cię odeśle na capri.pl....

michalch83 / 2012-01-04 21:29:45 /


Co do analfabety to jestem dyslektykiem co do czasu to mam tako prace ze jestem 2 dni w tygodniu w zasiegu internetu O wspomnienia nie chodzi zawsze interesowały mnie starocie Tylko nie miałem możliwości Wiecie nie każdy dorasta w kulcie starych aut chodziło mi o porady a nie o lincz A tak apropo to do tej pory ocaliłem kilka starych motocykli

DWojti / 2012-01-04 21:52:34 /


Na początek proponuję lekturę:
http://www.capri.pl/club/cars?car=granada1
http://www.capri.pl/club/cars?car=consul
Myślę że przyjemnie będzie się czytało (słowo klucz, przejrzałeś 700 stron a zdążyłeś założyć dwa wątki...).
I śledź stronę, bardzo dużo dowiesz się na temat który Cię interesuje.
Pozdrawiam.

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 21:56:05 /